کوره صنعتی زغال همرفتی

کوره صنعتی زغال همرفتی اختراع ،طراحی و تولید شده است و باز هم همانند کوره صنعتی زغال جداره ای برای اولین بار در کشور رونمایی شد.
محصول جدید و منحصر به فردی ست که باز هم حاصل ایده پردازی های کوره سازان پاسارگاد میباشد و با تست 100% وارد بازار گردیده است و توسط مهندسین کوره سازان پاسارگاد نسل جدید کوره صنعتی زغال می باشد که بیش از 90% مشکلات کوره صنعتی زغال جداره ای را رفع نموده است .کوره صنعتی زغال همرفتی به علت هموژن بهتر و کنترل حرارت مناسب تر به علت پرتی حرارت بسیار، بسیار پایین تر و قدرت و عمر طولانی تر و مصرف انرژی بسیار ،بسیار پایین تر و خنک شدن بسیار سریعترنسبت به کوره صنعتی زغال جداره ای ،باز خورد بیشتری پیدا کرده است . انتقال حرارت در این کوره صنعتی زغال به طوری است که با انتقال جابجایی حرارتی دما از بالا به پایین و معکوس انجام میپذیرد .در نتیجه برای افزایش انتقال حرارت احتیاج به مصرف انرژی بسیار بالاتری نیست و مسیر حرارتی در کوره صنعتی زغال همرفتی به صورت کنترل میباشدو نوع مسیر هدایت شده خود به صورت کوره صنعتی زغال میباشد .دمش در این کوره صنعتی زغال انجام میگیرد .در نتیجه گرما تمایل به جمع شدن و ساکن شدن پیدا میکند و درنتیجه کنترل دما و فشار در این مدل کوره صنعتی زغال راحت تر صورت میپذیردکه برای تولید زغال لیمو بسیار حائز اهمیت میباشد.حداکثر گرمایش در کمترین زمان از دیگر محاسن کوره صنعتی زغال همرفتی میباشد. امکان منطقه بندی گرمایی ،گرمایش در ارتفاع و انتقال به پایین با توجه به عملکرد معکوس مسیر حرارت پاسخگوی حرارتی بالا در داخل محفظه کوره صنعتی زغال به طوری که باعث جلوگیری حرارت نمی گردد و تنها باعث عدم خوردگی تاسیسات داخلیکوره صنعتی زغال از بابت سرکه چوب داخل کوره صنعتی زغال میگردد. سطح مقطع حرارتی بیش از 15 متر باعث انتقال بیش مولکول گرمایی و سریعتر گرم شدن چوب میگردد که این اتفاق باعث پرت شدن کمتر گرما و استفاده بهینه در سوخت میگردد.
راندمان درکوره صنعتی زغال همرفتی زغال کوره سازان پاسارگاد بسیار بالاست به طوری که تا 100% زغال بدون شکستگی و گاز گیری کامل و بدون حتی ذره ای خامی در کل زغال شاهد خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.