کفش کلارک اصل ویتنام مهاجم تیم پایتخت در تمرینات تیم دزدیده شد

کفش کلارک اصل ویتنام زنانه با کفش های مردانه متفاوت است زیرا ساخت و طراحی آن ها متناسب با ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد زنان است.

بنابراین پوشیدن این کفش ها برای خانم ها راحت تر است.

ویژگی های کفش ایمنی زنانه به شرح زیر است:
ارتفاع پاشنه معمولاً یک اینچ کمتر از پاشنه یک کفش معمولی است.

کفش ها دارای یک جعبه پنجه پهن تر هستند تا عرض انگشتان زنانه را در خود جای دهند.

انگشت مخروطی فشار روی انگشتان بزرگ را کاهش می دهد. زنان معمولاً پاهای پهنتری نسبت به مردان دارند و معمولاً کف پای صاف یا قوس بلندی ندارند.

با این حال، آنها می توانند به دلیل انتخاب سبک زندگی خود در دوران کودکی و بزرگسالی دچار مشکلات پا شوند، به خصوص اگر کفش های باریک/ نوک تیز را انتخاب کنند که آنها را به سمت ورم کف پا یا بونیون ها متمایل کند.

بنابراین مهم است که شرکت های تولید کننده کفش های زنانه به فرم پا توجه کنند.

کفش کلارک اصل ویتنام

کفش ها باید دارای کفی های نرم و بالشتکی برای بهبود راحتی باشند. این امر به ویژه برای زنانی که احتمالاً کفش های خود را در طول روز می پوشند بسیار مهم است.

ساق فولادی حمایت قوس مورد نیاز را فراهم می کند و فشار روی پاها، پاها، باسن و پشت را کاهش می دهد.

همچنین در صورت زمین خوردن یا زمین خوردن از آسیب محافظت می کند.

مواد پوشاننده کفی باید مقاومت خوبی در برابر لغزش داشته باشند تا افراد هنگام راه رفتن روی سطوح مرطوب یا کف پوشیده شده با روغن یا گریس از سر خوردن خودداری کنند.

آنها همچنین باید نارسانا باشند، زیرا کار در محیط های الکتریکی نیاز به کفش های ایمنی دارد که جریان الکتریکی را به بدن پوشنده نمی رساند.

کفش ها باید مچ پا را پشتیبانی کنند. خانم‌ها می‌توانند کفش‌هایی بخرند که رویه آن از جنس استیل یا نایلون باشد، که به پوشنده پای محکمی می‌دهد و برای راحتی بهتر در کف‌های ناهموار، شوک را جذب می‌کند.

همچنین در صورت زمین خوردن یا زمین خوردن از آسیب محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.