چرم روکش صندلی خودرو قابلیت جذب انرژی مثبت دارد

آیا انواع مختلفی از چرم صاف وجود دارد؟

بسته به نوع رنگرزی و پالایش، چرم صاف را می توان به سه گروه چرم بزرگ تقسیم کرد: در کنار چرم های آنیلین خالص تصفیه نشده و برتر، چرم های رنگدانه دار و قابل مراقبت آسان نیز وجود دارند.

چرم روکش صندلی خودرو دارای کیفیت بی نظیری می باشد.

محیط شاد بین این دو نوع چرم نیمه آنیلین است که می توان آن را عملاً درمان نشده و در عین حال مناسب برای استفاده روزمره توصیف کرد.

چرم

تفاوت ها به طور خلاصه: پس از رنگرزی، آنیلین خالص درمان نشده باقی می ماند.

به نیمه آنیلین یک رنگ سطحی با رنگ های پیگمنت داده می شود و چرم رنگدانه با یک پوشش رنگی ضخیم تر تا بسیار ضخیم پوشانده می شود.

این پیچیده به نظر می رسد، اما معنایی جز این ندارد که می توان از این معیارها برای یافتن چرم مناسب برای هر سلیقه و هر کاربرد ممکن استفاده کرد.

کیفیت پوست خام تعیین می کند که چرا برخی از پوست ها برای تولید آنیلین خالص استفاده می شوند، در حالی که برخی دیگر به چرم رنگدانه تبدیل می شوند.

اگر پوست حیوان عاری از اسکار و عیب باشد، ویژگی چرم معمولی را حفظ می کند و برای چرم آنیلین خالص درمان نشده استفاده می شود.

از سوی دیگر، اگر پوستی دارای تعداد زیادی اسکار تحریک‌کننده باشد، اغلب با لایه‌ای رنگی پوشانده می‌شود.

بسته به ضخامت لایه رنگی، چرم را یا نیمه آنیلین یا چرم پوشانده/رنگدانه می نامند.

در مورد پوست‌های با کیفیت پایین، تولیدکنندگان حتی تا آنجا پیش می‌روند که ساختار چرم را مجدداً به صورت مصنوعی برجسته می‌کنند، زیرا ساختار واقعی پوست پس از استفاده از رنگ دیگر قابل مشاهده نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.