پخش کننده زغال اندونزی نارگیل

زغال چوب ماده ای سبک، شکننده و دارای رنگ سیاه که از سوختن چوب یا سایر ارگان های گیاهی و جانوری به جا مانده است و بیشتر اجزای آن به کربن تبدیل می شوند.
زغال اندونزی نارگیل یکی از بهترین انواع زغال ها برای مصرف در رستوران ها یا در منزل و غیره می باشد.

پخش کننده زغال اندونزی نارگیل

سازگاری زغال اندونزی با محیط زیست

سازگاری زغال اندونزی با محیط یست برای اینکه بفهمیم که زغال اندونزی به چه زغالی می گویند؟ و سازگاری زغال اندونزی را با محیط زیست بدانیم؟
ابتدا بیایید ببینیم این زغال جزو کدام دسته از زغال ها است.
زغال را به دو سته کلی تقسیم می کنند:

 1. زغال لیمو
  بدون شک زغال لیمو یکی از بهترین انواع زغال است. فرایند عمومی این محصول با سوزاندن تنه درخت مرکبات به ویژه یک لیمو حاصل می شود و عموماً در مصرف قلیان مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. زغال فشرده یا بریکت
  برای تهیه این زغال دو روش وجود دارد، اولین روش زغال چوب و پودر حاصل با نوعی چسب مخلوط می شود، معمولاً یک چسب طبیعی به همراه برخی مواد افزودنی دیگر، سپس به مخلوط حاصل فشار و گرما اعمال می شود و آن ها به شکل های مختلفی قالب بندی می شوند.
  در روش دوم فقط از الیاف طبیعی و خاک اره مخصوص استفاده می شود، نباید از درختان صنعتی مانند نئوپان ساخته شود، و پس از خرد شدن توسط آسیاب، باید در دستگاه های فشار قوی خشک شود و بهم فشار داده شود.
  زغال اندونزی در دسته زغال کبابی جدید می باشد که به اسم فشرده یا بریکت به فروش می رسد.
  فشرده سازی زغال اندونزی نارگیل، که در طرح های نارگیل بشقابی و مکعب های نارگیلی ارائه می شود، همه منحصراً از اندونزی وارد می شوند.
  و از مواد افزودنی شیمیایی در تهیه زغال نارگیل اندونزی استفاده نمی شود، بنابراین ذغال نارگیل فشرده فاقد بو بوده، سازگار با محیط زیست است و باعث سردرد نمی شود.
  و دارای رنگ سیاه، بدون ناخالصی، بدون گاز سمی، بی ضرر، زمان سوزش طولانی، بدون جرقه، گرمای زیاد، بدون دود (بعد از دو دقیقه) می باشد.

 

تولید کننده زغال اندونزی نارگیل

تولید کننده زغال اندونزی نارگیل زغال اندونزی نارگیل یکی از پر فروش ترین زغال ها است که توسط شرکت تولید کننده به صورت فروش کلی زغال و خرده فروشی با کیفیت برتر در دو طرح، زغال فشرده شده نارگیل بشقاب و زغال فشرده مکعبی به بازار عرضه می شود.
قیمت عمده فروشی این محصول بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت خرده فروشی می باشد و فروشندگان روش های مختلفی برای فروش این محصول ارائه کرده اند که می توانید با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کمترین زمان آن را سفارش داده و بخرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.