نمایندگی پخش زغال کبابی درجه یک

زغال کبابی درجه یک از نظر شکل ظاهری و کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ از کدام نمایندگی و مراکز پخش می توان بهترین و باکیفیت ترین نمونه ها را با قیمت مناسب خریداری نمود؟ اگر به دنبال خرید عمده زغال کبابی درجه یک و مرغوب هستید پیش از اقدام به خرید باید انواع این محصول را بشناسید و در عین حال بدانید که در منطقه فعالیت شما تقاضا برای خرید کدام نوع زغال کبابی بیشتر است.

همانطور که می دانید امروزه انواع زغال کبابی از نمونه های طبیعی (تولید شده از چوب درختان باغی و جنگلی) و نمونه های صنعتی یا فشرده (تولید شده از خاک اره، پودر زغال و … )در بازار خرید و فروش می شود اما در بین خریداران عمده همواره تقاضا برای خرید انواع نمونه های طبیعی و سنتی به مراتب بیشتر از دیگر ارقام موجود می باشد. زغال کبابی مرکبات، زغال قلمی انجیر، زغال کنده مرکبات،زغال بند انگشتی، زغال بلوط و حتی زغال سیب قلمی از جمله ارقام مرغوب موجود در بازار هستند. هر چند برخی از خریداران به واسطه قیمت های ارزان همواره به دنبال خرید زغال کبابی تولید شده از تخته و الوار هستند که به این منظور و گرفتن تخفیفات مناسب باید از طریق نمایندگی پخش عمده زغال و شرکت های تولیدی اقدام به سفارش نمایید.

ما با انواع و اقسام زغال ها مواجه هستیم، زغال چینی کبابی هم یکی از انواع زغال ها می باشد که در اماکن بسیاری از آن استفاده می شود.

در منازل و در سفره خانه ها و رستوران ها از این مدل کباب بسیار استفاده می شود. زغال کباب مرغوب نیز دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هنگام خرید باید به آنها دقت کنیم.

فروش زغال کبابی فله ای، در بسیاری از کارخانه ها و یا مغازه ها در حال انجام است که افراد می توانند زغال کباب مخصوص خود را از این مراکز دریافت کنند و از آن بهره ببرند.

نمایندگی پخش زغال کبابی درجه یک

تجارت زغال کبابی ارزان قیمت ایرانی

تجارت زغال کبابی ارزان قیمت ایرانی گفته می شود که زغال فله ای، از زمان های بسیار دوری وجود داشته است و کشف آن همزمان با کشف آتش بوده است و گذشته از این، زغال قدمت تاریخی بسیاری دارد و در جوامع بسیار مختلفی کاربرد داشته است و اهمیت زغال در فرهنگ ایرانی از ضرب المثل هایی مثل” زمستان می رود و رو سیاهی به زغال می ماند ” و اشعار زیادی که در آن از زغال استفاده شده است، کاملا مشخص می باشد.

به صورت کلی می توان گفت که زغال حاصل سوخته شدن چوب درختان است و معمولا دارای درصد بالایی از کربن می باشد و دقیقا به همین خاطر در درست کردن آتش بسیار کاربردی است.

در موارد مختلفی از زغال استفاده می شود که از جمله آن ها می توانیم به مواردی همچون؛ پخت و پز و مصرف توتون و تنباکو اشاره کنیم.

در گذشته زغال به صورت سنتی و با جمع آوری و سوزاندن چوب درختان، فرآوری می شده است و همین موضوع باعث طاقت فرسایی و صرف نیروی زیاد برای تولید زغال و متعاقبا تولید زغال کم تر بوده است و گذشته از این، دود حاصل از زغال که حاوی آلودگی و گازهای مختلف است، در این روش باعث آلودگی محیط زیست می شده است.

اما امروزه با گسترش صنعت، این موضوع بسیار راحت تر شده است و با کیفت و سرعت بالایی انجام می شود و این موضوع و همزمانی آن با درخواست و تقاضای بازار نسبت به این ماده ی پرکاربرد، باعث شده است که در سال های اخیر تجارت زغال تبدیل به تجارتی پررونق شود و توجه سرمایه داران بسیاری را به خود جلب کند، البته نیاز به هزینه ی نسبتا کم برای تولید زغال، در رشد چشم گیر این تجارت تاثیر زیادی داشته است.

این رشد بسیار و تقاضا و همچنین جا باز کردن زغال ایران در بازار جهانی، باعث شده است که در آینده ای نه چندان دور، تجارت زغال، از آنچه امروز قابل مشاهده است نیز گسترده تر شود و به صورت کلی تجارت زغال یکی از گزینه های مطلوب در بازار امروز ایران محسوب شود و می تواند سود هنگفتی برای کسی که وارد این کار شده است، داشته باشد.

زغال کبابی درجه یک، دارای ویژگی هایی است که در این قسمت به ذکر آن ها می پردازیم.

  • براق است و مراحل تولید آن به صورت کامل انجام شده است 
  • خام نیست و در زمانی که می خواهیم درخت را برای این کار قطع کنیم، درخت حتما باید مسن باشد.
  • زغال کبابی نباید خاموشی داشته باشد تا مصرف‌کننده مجبور به باد زدن مداوم آن نشود.
  • زغال کبابی تولیدی نباید ریز و به قول معروف خاکه‌ای و پوک باشد. 

گروه تامین کننده زغال کبابی در خاورمیانه

همان گونه که در بخش پیشین گفته شد، ساخت زغال آن هم به روش صنعتی، باعث شده است که تجارت زغال رشد بسیار بالایی داشته باشد.

البته مزایای دیگری نیز در تولید زغال صنعتی وجود دارد؛ به عنوان مثال می توان از گازهای حاصل از سوختن زغال در کوره های تولید زغال الکل، استون و اسید سیتریک و همچنین در دمای 200 درجه از زغال، سرکه ی چوب گرفت که استفاده از این سرکه در کشاورزی کاربرد فراوانی دارد.

گذشته از تمامی این موارد، رشد تولید زغال در ایران و همچنین کیفیت عالی زغال های تولید شده در ایران در دهه ی اخیر باعث شده است که زغال ایرانی در بازار جهانی، طرفداران بسیاری پیدا کند.

زغال ایرانی مخصوصا در خاورمیانه بسیار پر مصرف است و مورد استقبال واقع شده است.

هزینه ارسال زغال فله ای به کل کشور

هزینه ارسال زغال فله ای به کل کشور

امروزه با توجه به پیشرفت صنایع ارتباطی و حمل و نقل، خرید از هر نقطه ی دوری ممکن و آسان شده است و زغال نیز از این موضوع مستثنی نیست.

در واقع مبنای سنجش زغال، وزن آن است که بر همین اساس هزینه ی ارسال آن محاسبه می شود؛ اما مقدار زغال شما هرچه بیش تر باشد، میانگین هزینه ی ارسال در هر کیلو گرم بدون شک کاهش می باید.

اما شرکت های بسیاری وجود دارند که زغال را از کشورهای دیگری به خاک ایران وارد می کنند که قیمت زغال وارداتی بسته به برند تولید کننده آن، نوع، جنس، سایز و سایر فاکتور هایی که بر روی قیمت گذاری آن موثر است، متفاوت می باشد. در بازار ایران این نمونه با زغال های داخلی هم تفاوت قیمت زیادی دارند.

 نمونه های وارد شده به کشور در بعضی از نمایندگی های فروش، با قیمتی بسیار ارزان هم گاهی به فروش می رسند، اما در سال های گذشته، به دلیل تورم و تحریم، قیمت تمامی محصولات وارداتی برای هموطنان عزیزمان بسیار بیش تر خواهد شد.

اما کار برای افرادی که به دنبال زغال اصل هستند آنچنان هم سخت نیست؛ چرا که بهترین مارک های وارداتی در بعضی از شهر های کشور، دارای نمایندگی فروش می باشند.

 باید توجه کنیم که در هنگام خرید زغال، زغال های فشرده تری را انتخاب کنیم. زغال فشرده، شکلی از زغال چوب است که از قطعات خرد چوب و کاه و غیره تهیه می‌شود.

این زغال معمولاً کیفیتی پایین‌تر از زغال معمولی دارد، ولی ارزان‌تر است و نسبت به اکثر زغال‌ها دوام بیش تری دارد. کاربرد این زغال برای کباب کردن در منقل‌های یکبار مصرف یا گریل روی توری است.

بازار خرید زغال کبابی فله ای در سراسر کشور

زغال کبابی، انواع مختلفی دارد و بسته به جنس چوب آن متفاوت است و قیمت های متفاوتی نیز دارند.

به عنوان مثال؛ چوب بلوط یا پسته و انگور و…

یکی از گونه های زغال کبابی زغال فشرده یا زغال مصنوعی است که به وسیله ی پودر و خرده های چوب و با روش فشرده سازی تولید می شود. این نوع زغال کبابی هر چند کیفیتش به اندازه ی دیگر زغال ها نیست؛ اما به دلیل قیمت مناسب و مقاومت بالا در بین برخی، مخصوصا آن ها که به زغال به صورت عمده نیاز دارند، بسیار محبوب و پر کاربرد است. گذشته از این موارد روش تولید و بسته بندی و مارک نیز از دیگر موارد تقسیم بندی زغال می باشند. بازار خرید زغال کبابی توپی در ایران بسیار گسترده است؛ چرا که علاوه بر مصرف خانواده ها، رستوران ها و آشپزخانه ها به این ماده ی کاربردی و مهم بسیار نیاز دارند.

در واقع بسیاری از کشور های جهان، در حال خرید و فروش این محصول هستند و در خاک ایران هم این محصولات به فروش می رسد. صادرات در ایران هم بسیار بالا است و این عامل هم باعث شده است که ارز بالایی از صادرات این محصول به ایران وارد شود.

در کشور ایران، به دلیل استفاده بسیاری که از انواع زغال ها می شود، تولیدکنندگان بسیار بیش تری نسبت به گذشته، به تولید این محصول روی آورده اند. در واقع کار در این زمینه با سود بسیار بالایی مواجه است که همین امر باعث میل و رغبت بیش تر افراد می شود.

در واقع کار در زمینه زغال، با ریسک کم تری مواجه است که یکی از مزایای این کار پرسود می باشد و از طرفی خریدار برای آن همواره موجود است. بنابراین عرضه کننده انواع زغال، بدون هیچ دغدغه ای به کار خود می پردازد.

خط تولید زغال فشرده، به این دلیل که یک صنعت نو پدید محسوب می شود، دارای بازار خرید و فروش خوبی هم است و تقریبا جزو شغل های پردرآمد می باشد. زغال فشرده، به علت فراوانی منابع خاک اره در ایران، از کارگاه های چوب بری و مبلمان چوبی و … با هزینه بسیار مناسب و ارزان، توسط تولید کنندگان خریداری می شود و سپس به کارخانه های تولید زغال منتقل می گردد.

ایران همچنین از مهم ترین دستگاه های پخش تولید زغال فشرده و ذغال مصنوعی می باشد.

فروش زغال قلیان فله ای درجه یک

فروش زغال قلیان فله ای درجه یک

زغال لیمو، مناسب ترین زغال برای استعمال تنباکو قلیان است.

زغال لیمو، زغالی است که از چوب مرکبات مختلف به دست می آید و سرعت آتش گرفتن و یک دست و آرام سوختن آن باعث می شود که در مصرف قلیان بیش از دیگر انواع زغال کاربرد داشته باشد، البته باید توجه داشت که زغال های لیمو نیز همیشه از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند و بسته به جنس چوب، رطوبت چوب، شکل فراوری و آب و هوای منطقه ی تولیدی آن، از کیفیت و ویژگی های مختلفی برخوردار هستند و بایست با توجه به احتمال ایجاد سردرد و عوارض ناخوشایند مانند: سوزش گلو، اذیت شدن مجاری تنفسی، تشدید خطرات تنباکو حتما در خرید زغال قلیان دقت بسیاری انجام داد و تا جای ممکن از مکان های فروش و نمایندگی های معتبر آن را خرید نمود.

از ویژگی های اصلی یک زغال درجه یک، خاموش نشدن زغال بعد از روشن کردن، رطوبت نداشتن زغال ها، دود نکردن زغال ها، نداشتن گاز و بوی بد، حرارت بسیار و همچنین تولید خاکستر کم تر می توان اشاره کرد.

در مکان‌های مختلف کشور بسته به نوع شرایط مختلف آب و هوایی و نوع چوب‌های آن منطقه، نوع تولید زغال متفاوت است، که تولید یک زغال مرغوب مستلزم داشتن یک دستگاه تولید زغال همگام با استانداردهای جهانی می باشد.

بهترین مارک زغال کبابی ایرانی

همان گونه که پیش از این گفتم به واسطه ی رشد تولید صنعتی زغال و کاربردی بودن آن، بسیاری به تولید و تجارت زغال روی آورده اند که این موضوع نسبتا جالب و خوشایند است.

زغال کبابی ایرانی، به واسطه ی سوخت و ساز منظم و بدون دود و همچنین کیفیت بالای آتش، باعث می شود که در محیط باز، فرایند پخت انواع کباب بسیار راحت تر شود و کباب ها تا جای ممکن هیچ بویی از زغال و آتش نگیرند و طعمشان در اثر مجاورت با آتش به تلخی نزند.

البته همه ی این موارد منوط به تهیه ی زغال کبابی تهران اصل و مرغوب است.

حقیقت آن است که بسیاری از این تولیدی ها، زغال بی کیفیت یا کم کیفیتی تولید می کنند و نمی توان از محصول آن ها به درستی و به صورت راحت استفاده کرد.

توجه داشته باشید که وقت خرید زغال با توجه به کاربرد زغال برای خودتان حتی اندازه های تکه های زغال را مدنظر قرار دهید؛ به عنوان مثال وقتی زغال برای قلیان خریداری می کنید، بهتر است که قطعه های زغال ریز و منظم و یک دست باشند، اما در مورد استفاده از زغال برای کباب، این موضوع نه تنها لزومی ندارد که بهتر است با توجه به طولانی تر بودن زغال در آتش کباب، زغال کبابی مورد نظر حجیم تر باشد تا بیش تر بسوزد.

گذشته از موارد گفته شده، اگر چه  برند زغال در کیفیت زغال تاثیر دارد؛ اما بهتر است به جای تمرکز بر برند، به کیفیت زغال مورد نظر متمرکز شویم تا مناسب ترین زغال را خریداری نماییم.

این ها تمامی مواردی هستند که در هنگام خرید باید به آنها توجه کافی را داشته باشیم.

تولید زغال فشرده درحجم بالا

تولید زغال فشرده درحجم بالا زغال فشرده، همان گونه که گفته شد از گرده های چوب و خاک اره و مواد زائد چوب ساخته می شود و با فشرده سازی و همچنین دستگاه زغال زنی و کوره های زغال صنعتی و قالب گیری، به شکل نهایی خود در می آید.

به علت این که مواد اولیه ی این زغال، نوعی پس ماند چوب است، از قیمتی ارزان تر برخوردار است و در واقع هزینه های مربوط به زغال در کترینگ ها و رستوران ها را بسیار کم می کند و گذشته از این اگرچه این نوع از کیفیت پایین تری برخوردار است، اما به واسطه ی آنکه از خورده چوب ساخته می شود در واقع استفاده از آن از باعث کم تر شدن قطع درختان می شود.

فرایند تولید زغال فشرده، به این شکل است که چوب های زائد بسیار ریز با فشرده شدن به هم چسبیده می شوند و سپس با قرار گرفتن در کوره های زغال و حرارت دهی بالا، زغال به دست می آید و پس از اینکه مراحل قالب گیری، بسته بندی انجام می شود.

در شرایط کنونی بازار زغال، حجم درخواست این گونه ی زغال بسیار روبه افزایش است و علت آن را می توان در به صرفه بودن و در دسترس بودن آن جست و جو کرد.

اما امروزه در حجم های بالا زغال فشرده تولید می شود و به صورت فله ای یا بسته بندی به دست مخاطبین و مشتریانی که نیاز به زغال دارند می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.