میز رزین کاری شده بخرید وام خرید سرویس چوبی جهیزیه عروس دریافت کنید

میزهای چوبی رزین عمر طولانی تری دارند و دارای درجه بالایی از شبیه سازی و بافت هستند که چوب طبیعی را منعکس می کند. از آنجایی که رزین در برابر اشعه ماوراء بنفش نفوذ ناپذیر است و در برابر خوردگی مقاوم است، میز رزین کاری شده بسیار بادوام تر از میز چوبی است.

علاوه بر این، آنها همچنین ضد خش و ضد آب هستند. بهترین چیز در مورد میزهای چوبی رزین این است که در طیف متنوعی از رنگ ها و طرح ها عرضه می شوند. گزینه ها بی حد و حصر و فراتر از تصور هستند.

شما می توانید یک روکش براق جذاب و ظاهری طبیعی و غنی از چوب افرا، ساج، گیلاس، مثلاً، یا چوب بلوط داشته باشید. از طرف دیگر، شما همچنین می توانید آن حس قابل لمس گرانیت یا مرمر یا ظاهر معاصر و رنگ پر جنب و جوش پلی پروپیلن را دریافت کنید.

بر خلاف میزهای چوبی، میزهای چوبی رزین نگهداری آسانی دارند. رزین به لاک های گران قیمت یا لوازم تمیز کننده خاصی نیاز ندارد. یک تکه پارچه و مقدار کمی آب صابون این کار را انجام می دهد.

میز رزین کاری شده

همچنین می‌توانید از هر مایع تمیزکننده شیشه معمولی (مثلاً کالین) برای تمیز نگه داشتن میز یا تمیز کردن سطح میز با پولیش مبلمان و پارچه‌ای نرم استفاده کنید تا میز جدید به نظر برسد.

میزهای چوبی رزین در مقایسه با میزهای چوبی سنتی بسیار سبک هستند. بسته به اندازه میز، وزن می تواند بین 9 تا 13 کیلوگرم متغیر باشد. حتی با یک میز بزرگ، رزین سبک تر از چوب است.

به این معنی که میزهای چوب رزینی را می توان به راحتی جابجا کرد و به نیروی کار کمتری نیاز دارد. با ظاهر و حس چوب طبیعی قابل مقایسه نیست.

حتی اگر می توانید ظاهر چوب های مختلف را با میزهای چوبی رزین تکرار کنید، نمی توانید با طراحی طبیعی یک میز چوبی مطابقت داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.