مشاوره فروش زغال در ایران

ایران از جمله تولید کنندگان انواع زغال چوب در منطقه خاورمیانه به شمار می رود که بازار فروش مناسبی در این حوزه را می تواند به خود اختصاص دهد. آیا می دانید صادرات چه نوع زغال چوبی ممنوع و کدام نمونه مجاز است؟ برای دستیابی به پاسخ با مشاوره و مسئولین صادراتی همراه شده ایم.

همانطور که می دانید برای تولید زغال چوب نیاز به قطع انواع درختان باغی و جنگلی است، در همین راستان قطع بی رویه برخی از درختان به ویژه نمونه های جنگلی مانند بلوط باعث تخریب و از بین رفتن تدریجی جنگل ها شده است. بنابراین سازمان جهاد کشاورزی و منابع طبیعی صادرات انواع زغال چوب ایران به سایر کشورها را ممنوع و تنها در برخی از موارد با مجوز این سازمان امکان صادرات فراهم می شود. البته طی سال های اخیر به دنبال تولید زغال چوب صنعتی با استفاده از مواد اولیه ای مانند خاک اره و عدم قطع درختان صادرات این نوع زغال بدون محدودیت انجام می پذیرد.

بنابراین اگر قصد فروش زغال در ایران یا صادرات آن به صورت عمده را دارید قبل از هر اقدامی جهت اطلاع از قوانین و مقررات و حصول اطمینان از مجاز بودن حمل هر نوع زغال می توانید از مشاوره و راهنمایی های تولید کنندگان، مسئولین صدور مجوز و نمایندگی های پخش بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.