مرکز پخش زغال پسته در تهران

زغال پسته تهران، محصول شهرهای مرکزی و مهم ایران می باشد که این محصولات عمده با کیفیت عالی و قیمت مناسب از شهرهای کرمان و رفسنجان وارد بازارهای تهران می شود. شهرهای کرمان و رفسنجان به دلیل داشتن درختان پسته مرغوب و با کیفیت از جمله تولید کنندگان زغال در ایران می باشند که باغداران و کشاورزان چوب زائد درختان را به کارخانه های تولیدی زغال می فروشند که از لحاظ اقتصادی دارای سود زیادی است که باعث کسب درآمد برای بازارهای تهران نیز شده است.

همچنین اصلی ترین مواد موجود در زغال، خاک زغال می باشد که با مواد اصلی و طبیعی آن ترکیب می شوند و دستگاه های تولید زغال با وارد شدن به دستگاه خشک کن جهت خشک کردن و رطوبت دادن یکنواخت و یکدست به زغال ها سبب خشک شدن می شوند و به دلیل این که دارای رطوبت یکسان هستند از کیفیت بالا و مرغوبی نیز برخوردار می باشند.

مرکز پخش زغال پسته در تهران

دسته بندی زغال در ایران

دسته بندی زغال در ایران

زغال فشرده از جمله زغال هایی محسوب می شود که در ایران در رده دسته بندی های ماشین آلات، جزو کوره های تولید زغال قرار می گیرد که مواد اولیه و طبیعی آن از ضایعات خاک اره بدست می آید که برای تولید زغال فشرده از آن نیز استفاده می شود.

همچنین زغال فشرده از گرد و غبار زغال سنگ یا سایر مواد زیستی توده های قابل احتراق مانند: خاک اره، تراشه چوب و نیز زغال سنگ نارس می باشد. این نوع زغال شباهت بسیار زیادی با آجر دارد.

زغال فشرده، به دلیل این که دارای ماندگاری بالا، کیفیت بالا، و نیز نوع احتراق خوب و مناسبی که دارد بیشتر در کبابی ها، رستوران ها، قهوه خانه ها، مصارف خانگی و غیره کاربرد دارد و همچنین در بعضی از کارخانه جات به عنوان سوخت حرارتی استفاده می شود.

ضایعات پوست پسته دارای مزیت های خاصی می باشد که عبارتند از: مقدار زیادی از این نوع ضایعات به صورت زباله می سوزانند تا از آن استفاده بهینه شود، این ضایعات می تواند جایگزین خوبی برای چوب و زغال سنگ در تهیه قطران باشد که قطران، مایعی چسبان است و دارای بوی تند و نیز سرشار از مواد فنولیک می باشد، و همچنین دارای کاربرد زیادی در تولید زغال می باشد از این محصولات عمده ضایعاتی به عنوان مواد دارویی و غذایی و صنعت فولاد نیز استفاده کرد.

امروزه با استفاده از تکنولوژی و پیشرفت علم و فن آوری روز دنیا دستگاه هایی بوجود آمدند که در این زمینه تولید و ساخت این محصولات نقش بسزایی را دارند و در این روش صنعتی، برای کوره ها، یک ظرف فلزی را پر از چوب کرده و درون یک ظرف فلزی دیگر بر روی شعله آتش قرار می دهند این کار باعث می شود که شعله آتش به صورت مستقیم به چوب ها برخورد نکند و در اصل چوب ها، درون یک ظرف فلزی پخته شوند این روش صنعتی، بهتر و مقرون به صرفه تر است.

توضیحاتی در مورد زغال پسته

توضیحاتی در مورد زغال پسته

معرفی زغال پسته، این نوع محصول عمده یکی از انواع زغال ها در کشور محسوب می شود که از پوست پسته با روش های مختلفی تولید و نیز  به عنوان مواد سوختنی از آن استفاده های زیادی می شود که کاربرد اصلی آن برای قلیان است این نوع زغال به دو روش سنتی و صنعتی با کیفیت عالی و مرغوب و نیز طبق استانداردهای روز دنیا تولید می شود که دارای طرفداران زیادی مخصوصا در نوع زغال پسته سفید می باشد

همچنین زغال پسته با کیفیت عالی در اکثر شهرهای ایران مانند: تهران، کرمان، رفسنجان و دیگر شهرها تولید می شوند که در اختیار مشتریان با قیمت مناسب و به صورت عمده قرار می گیرند.

از انواع زغال می توان به زغال درخت پسته سفید، زغال درخت پسته کرمان، درخت پسته دامغان، درخت پسته رفسنجان، و غیره اشاره نمود که انواع زغال ها از چوب درختان پسته تهیه و تولید می شوند که در کشور با انواع مختلفی وجود دارند و نیز دارای طرفداران زیادی می باشند.

مزیت های زغال پسته

مزیت ها و مشخصات زغال پسته، زغال علاوه بر استفاده های تجاری و صنعتی در بسیاری از امور ساده زندگی نیز کاربرد دارد مانند: گرم کردن غذا و یا کباب کردن گوشت و غیره نیز استفاده می شود. امروزه بسیاری از مردم در سراسر دنیا بهره های گوناگونی از آن می برند. همچنین یکی از مزایای زغال پسته که بیشتر مورد توجه قلیان سراها و یا سفره خانه های سنتی  می باشد، به علت حرارت خوب و مناسب آن بوده، که خاکستر کمتری برجا می گذارد.

مزیت زغال پسته، همچنین زغال پسته دارای فواید و خصوصیات زیادی می باشد که عبارتند از: سوخت یکنواخت و یکدستی دارد، خاموش نمی شود، نیازی به باد بزن ندارد، دود نمی کند و دارای گاز هم نمی باشد.

برای تشخیص صحیح زغال خوب و مرغوب مواد اولیه و ارگانیک آن، شیوه های تولید زغال، تنوع تولید زغال در شرایط آب و هوایی متفاوت، و نوع چوب می باشند که تعیین کننده یک زغال خوب و مرغوب می باشند.

تفاوت ظاهری زغال معمولی و زغال پسته

تفاوت ظاهری زغال معمولی و زغال پسته

تفاوت زغال معمولی با زغال پسته در این است که زغال معمولی، دارای انواع مختلفی از زغال ها می باشند که بسته به نوع زغال هر کدام از انواع چوب درختان متفاوت و در اشکال و گونه های مختلف  به روش های متفاوتی تولید می شوند که هر کدام بسته به نوع خود دارای مزیت ها و کاربردهای جداگانه می باشند مانند: زغال فشرده، زغال کبابی، زغال لیمو، زغال بامبو، زغال کافه، زغال قلمی و غیره می باشند که به جند نمونه از مزیت انواع زغال معمولی اشاره می کنیم.

 زغال کبابی، از انواع درجه یک، زغالی است که در زمان سوختن و سرخ شدن دود و جرقه و بو ندارد، نیاز به باد بزن ندارد و نیز به آرامی و کندی می سوزد که این نوع زغال در بسته های کوچک و بزرگ در بازار عرضه می شوند.

زغال لیمو، یک نوع زغال چوب براق و سیاه است که شکاف ندارد و هنگام شکستن صدای خاصی از آن ایجاد می شود، در هنگام تولید این نوع زغال برای بالا بردن کیفیت آن به درجه حرارت بالایی نیاز دارد که این فرایند به عملکرد کوره و قدرت آن بستگی دارد تا بتوان در مدت زمان زیادی از این نوع محصول استفاده نمود.

زغال کافه، نوع دیگر از انواع زغال معمولی به شمار می آید که از چوب درختان مرکبات تولید می شود که تنها فرق این نوع زغال با نوع های دیگر آن در شکل ظاهری آن می باشند که از این زغال در قهوه خانه ها و سفره خانه ها نیز استفاده های زیادی می شود.

زغال بامبو، دارای مزیت های خاص خود می باشد که به راحتی می سوزد، دارای زمان سوخت بالا و پیوسته می باشد، این نوع زغال دارای بو، گاز و دود نمی باشد همچنین هنگام استفاده از این نوع زغال طعم و عطر قلیان را تغییر نمی دهد.

زغال نارگیل، زغالی است دارای کیفیت بالا، دود نمی کند، دارای حرارت زیاد است، زمان طولانی می سوزد، مهمترین مزیت این نوع زغال این است که با محیط زیست سازگاری دارد، دارای مرغوبیت بالا می باشد، حمل و نقل آن راحت است، از مواد اولیه و پوست نارگیل تولید می شود.

کاربرد های زغال پسته

 زغال پسته دارای کاربردهای زیادی است که از جمله در پخت و پز، توتون، تنباکو، برای قلیان، تهیه فولاد و غیره کاربرد دارد که دارای طرفداران زیادی است.

همچنین خرید و کاربرد زغال پسته در بازارهای تهران اغلب برای مصرف قلیان در قلیان سراها، کبابی ها بسیار مناسب می باشد زیرا این نوع زغال دارای خاصیت های زیادی است که طرفداران زیادی به خرید و فروش آن مشغول می باشند.

بهترین و با کیفیت ترین زغال پسته در کشور ایران تولید می شود که جنبه صادراتی بالایی را دارا می باشد که تعداد زیادی از این نوع محصولات عمده با تعداد سفارشات بالا به کشورهای خارجی مانند: ترکیه، افغانستان، پاکستان، سوریه، عراق، و دیگر کشورها صادر می شوند که از نظر اقتصادی برای کشور از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

 خریداران زغال پسته می توانند این محصول را با شکل های مختلفی مانند: زغال فشرده، زغال نرم، زغال حبه ای، و غیره با کیفیت عالی و قیمت مناسب از تولید کنندگان دریافت نمایند که هر کدام دارای مزیت های خاصی می باشند که خرید از درب کارخانه با حجم زیاد و به صورت عمده بهتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

نمایندگی ها و مراکز عمده فروش انواع محصولات عمده زغال می کوشند تا در بازار این محصولات را با کیفیت عالی تهیه و با قیمت مناسب به فروش برسانند تا سبب جلب رضایت مشتریان قرار گیرند که در این صورت دارای سود زیاد برای فروشنده می باشد.

خرید زغال پسته به قیمت پخش عمده

خرید زغال پسته به قیمت پخش عمده

امروزه خریداران زغال پسته تولید ايران، این محصول را با کیفیت مرغوب از واحدهای بازرگانی با قیمت بسیار مناسبی خریداری می کنند و سپس به صورت بسته بندی های متنوع و مختلف در بسته های کوچک و بزرگ یا فله ای به مشتریان عرضه می دارند.

فروش انواع زغال ها در کشور توسط نمایندگی ها و مراکز فروش عمده می تواند منبع کسب درآمدی برای تولید کنندگان باشد که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است.

خرید زغال پسته، قیمت خرید عمده زغال پسته قلیانی در بازار تهران پایین تر از قیمت آن در فروشگاه ها و دیگر مراکز خرده فروش می باشد زیرا نمایندگی ها و مراکز عمده فروش انواع زغال ها به خصوص زغال پسته تهران، این محصول را با کیفیت برتر از درب کارخانه ها به صورت عمده خریداری می کنند که خرید به صورت عمده و بدون واسطه مقرون به صرفه تر می باشد.

 کارخانه های تولیدی زغال سعی می کنند به میزان مورد نیاز چوب از باغداران تهیه می نمایند و بعد از فرآوری چوب ها در کارخانه و تبدیل آنها به زغال، انواع زغال قلياني را در مراکز خرید و فروش توزیع می کنند.

عمده خریداران این نوع زغال سفره خانه های سنتی و قلیان سراها هستند که به صورت عمده و اغل فله ای این محصول را خریداری می کنند و قیمت عمده زغال قلياني بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت جزئی آن می باشد

همچنین انواع زغال ها به دلیل این که از کیفیت بالایی برخوردار می باشند از خاک زغال آن ها می توان به عنوان فروش عمده استفاده کرد که این فروش رابطه مستقیمی نیز با کیفیت زغال دارد.

ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع پسته ها می باشد که با توجه به حجم بالای باغ های پسته در کشور می توان از چوب این درختان برای تهیه زغال با کیفیت و با حجم بالا نیز استفاده کرد که در نوع خود شهرت جهانی داشته و همچنین تولیدی های بزرگ در کشور وجود دارند که پوست پسته های دور ریختنی را آرد می کنند و بعد از عملیات فرآوری آن ها را به زغال تبدیل می کنند که از  اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

همچنین زغال پوست پسته پس از تولید توسط این نوع شرکت ها به صورت های مختلفی طبقه بندی می شوند که به صورت فشرده می باشند که به زغال بریکت معروف شده و در نوع خود از ویژگی های مهمی برخوردار می باشند که در صنعت فولاد از این نوع زغال استفاده های زیادی می شود.

این نمونه از محصول عمده در تمام فصل های سال در سراسر بازارهای داخلی و خارجی کشور به صورت عمده به فروش می رسند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نیز مورد توجه خریداران زیادی می باشد.

شرکت های پخش و توزیع کننده زغال اقدام به خرید عمده زغال پسته سفید می کنند که این نوع محصول تولید شده از چوب پسته می باشد که بعد از عمل فرآوری به صورت سفید می باشد که از نمونه زغال های مشهور به شمار می آید که از این نوع زغال هم می توان برای قلیان و هم برای تهیه کباب استفاده نمود.

خرید عمده انواع زغال پسته تهران به دلیل مزایا و خصوصیات ویژه ای که دارد توسط شرکت های پخش هم به صورت کلی و هم به صورت جزئی در بازار ارائه می شوند که دارای مشتریان زیادی می باشند.

شرکت ها و کارخانه جات تولیدی زیادی در سراسر کشور با انواع برندهای مختلف در این زمینه فعالیت می کنند که توانسته اند بهترین محصول را در بازارهای داخلی و خارجی با کیفیت عالی و مرغوب و نیز با قیمت مناسب به صورت عمده عرضه نمایند که انواع برندها معتبر و مخصوص شرکت های خاص و مربوط به محصول خود شرکت می باشد که در سود هر شرکت از اهمیت زیادی نیز برخوردار می باشد.

خرید این نوع محصول عمده را می توان از طریق سایت اینترنتی مخصوص خود محصول به صورت حضوری و مستقیم مراجعه و نیز آن را با کیفیت عالی و قیمت مناسب خریداری نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.