🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز فروش زغال درخت پسته در تهران

زغال درخت پسته از پر فروش ترین زغال های موجود در بازار می باشد. در این مقاله قصد داریم ویژگی های منحصر به فرد این محصول را بررسی کرده و به تفاوت های آن با انواع دیگر زغالها بپردازیم. همچنین در پایان به مقوله خرید این محصول در بازار تهران خواهیم پرداخت.

مرکز فروش زغال درخت پسته در تهران

ویژگی های منحصر به فرد زغال درخت پسته

ویژگی های منحصر به فرد زغال درخت پستهزغال محصولی با کارکردهای فراوان است از جمله این کارکردها می توان به کاربردش در مصارف خانگی، رستورانها، قلیان سراها یا سالن های زیبایی اشاره کرد. اما آیا هر نوع زغالی مناسب است؟ چرا نوع خاصی از زغال طرف داران بیشتری دارد؟

انواع زغال موجود در بازار شامل زغال پسته، زغال لیمو، زغال سفید، زغال مجلسی و … می شود. در این میان می توان به زغال پسته اشاره ای ویژه داشت اما چرا؟

زغال چوب پسته دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را خیلی محبوب کرده است. خصوصیات این زغال عبارتند از:

  • دارای دوام بالایی است.
  • در تمام فصل های سال پیدا می شود.
  • تا آخرین ذره از این زغال تبدیل به خاکستر می شود و می سوزد.
  • سریع اشتعال پیدا می کند.
  • برای پخت کباب و قلیان بسیار مناسب است.
  • از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.
  • دارای خاکه نمی باشد.

با توصیفات بالا آشکار است که چرا این زغال از محبوبیت بیشتری برخوردار است. اما زغال پسته چطور به دست می آید؟

پس از هرس کردن شاخه های چوب درخت پسته آنها را برای تولید زغال مرغوب به کارخانه ها می فرستند و در آن جا  با دستگاه های خاص از طریق تجزیه حرارتی تبدیل به زغال با کیفیت می شود.

تفاوت زغال درخت پسته و زغال درخت لیمو

تفاوت زغال درخت پسته و زغال درخت لیموزغال لیمو و پسته هر کدام در بازار طرف داران خود را دارند اما تفاوت بین این دو زغال در چیست؟

زغال لیمو از چوب های محکم مانند چوب درخت بلوط، انار و چوب جنگلی ساخته می شود. در صورت شکسته شدن زغال لیمو قیمت آن در بازار کاهش می یابد هم چنین برای رسیدن به کیفیت بالا تر باید حرارت بسیار بیشتری ببیند. زغال لیمو بر خلاف زغال پسته که در تمام سال در دسترس است، در فصل های گرم سال کم پیدا است. به همین دلیل گاهی قیمت زغال لیمو در بازار افزایش چشم گیری پیدا می کند. زغال پسته از انواع درخت پسته مانند پسته سفید، پسته دامغان، پسته کرمان و پسته رفسنجان تولید می شود. استفاده از زغال پسته در قلیان سرا و کبابیها مناسب تر است از آن جهت که با داشتن حرارت مناسب در مدت زمان بیشتری به سوختن ادامه می دهد و میزان خاکستری که از خود به جا می گذارد از زغال لیمو کمتر است.

نحوه خربد زعال پسته در تهران

نحوه خربد زعال پسته در تهرانبه طبع هر چه کیفیت زغال بیشتر باشد میزان فروشش بیشتر خواهد بود. از آن جایی که کیفیت زغال پسته در درجات بالایی قرار دارد میزان فروشش هم به مراتب نسبت به انواع دیگر بالا تر است.

برای خرید زغال مرغوب می توان به فروشگاه های مجاز مراجعه کرد. در هنگام خرید باید به اصل بودن آن نیز توجه ویژه ای داشت تا در هنگام استفاده توقعات شما را برطرف نماید.

هم چنین مراکز فروش اینترنتی راه جذابی برای خرید زغال پسته به صورت عمده یا جزئی می باشند چرا که با خرید اینترنتی می توان در میزان زمان و هزینه خود صرفه جویی بیشتری به خرج داد هم چنین تهیه کالا از مجراهای اینترنتی سبب کوتاه کردن دست واسطه ها و در نتیجه خرید با قیمت مناسب تر خواهد بود. با سفارش اینترنتی می توانید محصول مورد نظر خود را درب منزل خود تحویل بگیرید.

برای خرید زغال پسته مرغوب و با کیفیت در تهران می توانید با مراجعه به سایت فروش و مشاهده انواع این محصول اقدام به خرید آن در اندازه مورد نظر خود نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زغال پسته و خرید آن و هم چنین قیمت های کالا با ما تماس بگیرید.

🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید