مرکز خرید زغال چوب کبابی

در حال حاضر فروش فوری زغال چوب کبابی درجه یک در سراسر کشور آغاز شده است. این زغال  ساخته شده از بهترین مواد و بدون افزودنی و بدون بو است. نمایندگی های فروش این محصول را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه می کنند. شما می توانید جهت خرید عمده و اطلاع از لیست قیمت این زغال با نمایندگی های فروش در ارتباط باشید. 

مرکز خرید زغال چوب کبابی

آنچه درمورد زغال چوب کبابی باید بدانید

آنچه درمورد زغال چوب کبابی باید بدانیددر این مطلب سعی داریم که برای شناخت بیشتر شما با زغال کبابی مشخصات زغال چوب کبابی را به اختصار بیان کنیم. 
زغال یک ماده سیاه رنگ و سبکی است که از ضایعات درختان، جانوران و یا گیاهان بدست می آید. زغال انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن زغال کبابی می باشد. زغال کبابی نوعی زغال است که از  پوست گردو، چوب راش، افرا و خاک زغال و خاک اره توسط دستگاه زغال ساز تولید می شود.
این زغال در بازار فروش متقاضیان زیادی دارد و در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد. از این زغال می توان برای پختن انواع کباب در خانه ها و یا رستوران ها استفاده کرد، یا می توان برای گرم نگه داشتن غذاها و یا چای از آنها استفاده نمود. بسیاری از سفره خانه های سنتی این زغال را در درست کردن قلیان مورد استفاده قرار می دهند. از این زغال در تهیه فولاد نیز استفاده می شود.
تهیه زغال کبابی به دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود.
روش سنتی یکی از روش های قدیمی تهیه زغال است. در این روش هیزم و چوب های اضافی درختان را روی هم انباشته می کردند و آن ها را در هوای آزاد با آتش می سوزاندند، و به این روش تکه های زغال را ایجاد می کردند. روش سنتی به دلیل اینکه سبب آزاد شدن گازهای مضر می شود، تاثیرات مخربی بر محیط زیست می گذارد.
اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش ساده تر و کم خطر تری را برای تهیه زغال ایجاد نموده اند که نه تنها باعث افزایش سرعت روند تولید می شود بلکه به محیط زیست نیز هیچ آسیبی نمی رساند و به همین دلیل تهیه زغال به این روش بسیار بهتر و کارآمدتر می باشد.
در روش صنعتی برای تهیه زغال ضایعات چوب را در کوره و یا دستگاه زغال ساز قرار می دهند. برای تهیه زغال به این روش ابتدا چوب های مناسب را برای تهیه زغال جمع آوری می کنند و آن ها را در درون محفظه های دستگاه قرا رمی دهند سپس این چوب ها را از طریق نوار نقاله به کوره زغال هدایت می کنند. پس از آن دریچه کوره را می بندند تا چوب ها آتش گرفته و تبدیل به زغال شوند. 
برای اینکه آن ها را به صورت فشرده و قالبی در بیاورند ترکیبات مخصوصی به آن ها اضافه کرده و با چسب طبیعی عمل قالب گیری آن ها را انجام می دهند و پس از خشک شدن، آن ها را به بازار ارائه می کنند. برای اینکه زغال بدست آمده کاملا مرغوب باشد باید عواملی را در نظر گرفت. این عوامل شامل: قطر چوب، میزان رطوبت چوب، نحوه چیده شدن چوب ها در کوره می باشد که تاثیر بسیار زیادی در مرغوبیت زغال بدست آمده دارد.
به علاوه اینکه از چه نوع دستگاهی برای تهیه زغال استفاده می شود عامل دیگری است که سبب کیفیت زغال می شود. دستگاه های جدیدتر زغال ساز صنعتی به دلیل داشتن فیلترهای کاهنده دود سبب می شوند که آسیب کمتری به محیط زیست وارد شود.
این دستگاه ها معمولا چند جداره هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند به همین دلیل سبب می شوند که حرارت به یک اندازه پخش شود و کیفیت تمامی زغال ها به یک اندازه باشد. این دستگاه ها به دلیل این که دیجیتالی هستند به راحتی کنترل می شوند و نیازی به اپراتور ندارند و علاوه بر تهیه زغال کبابی در تهیه انواع زغال ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین زغال برای کباب

کیفیت زغال های چوب کبابی در مکان های مختلف کشور بسته به نوع شرایط مختلف آب و هوایی و نوع چوب‌های آن منطقه متفاوت است. از ویژگی هایی که یک زغال کبابی مرغوب و با کیفیت باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد.
بهترین زغال کبابی زغالی است که:
 استحکام بالایی داشته باشد.
 پر حرارت باشد و سریع تبدیل به خاکستر نشود.
 دیر خاموش شود، هیچ نوع بوی بدی نداشته و بدون گاز باشد و سبب سردرد نشود.
 بدون باد زدن قابل استفاده باشد.

زغال کبابی در بسته بندی های متفاوت

زغال کبابی در بسته بندی های متفاوتهمانطور که می دانید بسته بندی محصولات تولید شده یکی از مراحل مهم و کاربردی جهت ارائه به بازار محسوب می شود. زغال نیز یکی از این محصولات است که برای اینکه راحت تر قابل حمل باشد و به دست مصرف کننده برسد باید آن را بسته بندی نمود. علاوه بر این وجود یک بسته بندی مناسب و شیک سبب می شود که خریداران زیادی جذب آن شوند، و به این ترتیب میزان فروش نیز بالاتر می رود.
بسته بندی کردن زغال علاوه بر زیبایی سبب می شود که زغال ها نشکنند و سالم تر به دست مصرف کننده برسند.
امروزه عرضه زغال به صورت بسته بندی بسیار رایج است و مصرف کنندگان به دلیل حمل و نقل آسان تر این زغال و عرضه راحت تر آنها در بازار اقدام به خرید زغال های بسته بندی شده می کنند. انواع زغال با توجه به نوع زغال و حجم آن در بسته ها و یا کارتن های متفاوتی قرار می گیرد.
به همین دلیل دارای قیمت های متفاوتی هستند و بهتر است که خریداران عمده قبل از خرید از حجم هر بسته بندی اطلاعات کسب نمایند و سپس اقدام به خرید کنند.
روی بسته بندی ها معمولا برند و اطلاعات شرکت سازنده قرار گرفته که این عامل سبب می شود که هزینه چاپ برند به هزینه فروش نهایی محصول افزوده شود، به همین دلیل زغال های بسته بندی معمولا از زغال های فله ای گران تر می باشند. بسته بندی زغال ها هم به صورت کیلویی و هم به صورت گرمی در بسته های پلاستیکی انجام می شود و توسط چسب درب آنها محکم می گردد.
زغال های بسته بندی شده معمولا از نوع برش خورده هستند و به همین دلیل کیفیت بالاتری دارند.
زغال هایی که به صورت فله ای به فروش می رسند در گونی های پلاستیکی قرار گرفته و به بازار عرضه می شوند. زغال های کبابی فله ای به دلیل اینکه از قیمت مناسبتری نسبت به زغال های بسته بندی شده برخوردارند بیشتر مورد توجه شرکت های بازرگانی و پخش قرار گرفته اند.

تفاوت زغال های چوب کبابی در چیست؟

همانطور که گفته شد زغال های چوب کبابی دارای انواع مختلفی هستند و مردم از آنها برای کاربردهای گوناگونی استفاده می کنند. زغال های چوب کبابی به دلیل اینکه بسیار آهسته می سوزند و به مدت زیادی شعله ور هستند در بسیاری از موارد جایگزین زغال سنگ شده اند.
زغال سنگ یکی از انواع زغال های معدنی است که سوخت آن بر پایه فسیل است و برای تولید شدن آن هزاران سال زمان لازم است. به همین دلیل از نظر زمان و اقتصادی به صرفه نیست.
امروزه انواع زغال چوب جایگزین زغال های سنگی شده است. با استفاده از روش های جدیدی که برای تولید زغال چوب وجود دارد، این زغال ها تنها در چند روز تولید می شوند و برای سلامت انسان مشکلی ایجاد نمی کنند. سوخت زغال های چوبی بر پایه کربن است و بر اساس چوب درختی که از آن تولید می شوند دسته بندی می شوند.
انواع زغال های چوب کبابی و  زغال های چوبی دیگر مانند زغال مرکبات که از چوب لیمو و اکالیپتوس بدست می آیند از این نظر که هر دو بر پایه چوب هستند بسیار شبیه به هم اند  اما چوب کبابی تنها مخصوص کباب است و چوب های دیگر مرکبات برای این منظور مناسب نمی باشند.
زغال های چوب کبابی به دلیل اینکه میزان فروش بیشتری دارند از قیمت مناسب تری برخوردارند. علاوه بر این انواع زغال های چوب کبابی علاوه بر اینکه با زغال های دیگر چوبی تفاوت دارند، خود آنها نیز به دلیل اینکه از مواد اولیه متفاوتی تهیه می شوند دارای درجه کیفی متفاوتی می باشند.
اما در کل می توان گفت که زغال های کبابی در سایز، برش، درجه کیفی و قیمت بسیار مناسب اند و گزینه مناسبی برای خرید محسوب می شوند.

 

مشخصات ظاهری زغال چوب کبابی

مشخصات ظاهری زغال چوب کبابیچگونه می توان زغال چوب کبابی را تشخیص دارد؟ زغال چوب کبابی از نظر ظاهری چه مشخصاتی دارد؟
زغال های کبابی به دلیل اینکه با ضایعات چوب و خاک اره بدست می آیند بسیار مقاوم اند. به دلیل اینکه این زغال توسط دستگاه های زغال ساز و با اشکال چهارگوش یا استوانه ای تولید می شوند به آنها زغال های قالبی نیز گفته می شود. این زغال ها به صورت طبیعی و بدون هیچ نوع ماده شیمیایی از چوب درختان باغی و جنگلی و یا ضایعات آنها تولید شده و در بازار خرید و فروش می شوند.
از نظر شکل ظاهری دارای رنگ کاملا سیاه و یکدستی هستند و کمترین میزان ترک خوردگی را دارند. این زغال ها در انواع مختلف زغال کبابی مرکبات، زغال قلمی انجیر، زغال کنده مرکبات، زغال بند انگشتی، زغال بلوط و زغال سیب قلمی تولید می شوند. انواع زغال های کبابی جزء زغال های پر کاربرد و پر فروش در بازار محسوب می شوند. زغال های کبابی معمولا بسیار درشت هستند و ظاهر براقی دارند.
نوع دیگری از این زغال ها از تخته و الوار تولید می شوند که قیمت مناسبت تری نسبت به زغال های کبابی دیگر دارند به همین دلیل بیشتر توسط خریداران عمده قرار می گیرند.

ایجاد شعله در زغال چوب کبابی به چه عواملی بستگی دارد؟

از عوامل موثر در سوختن زغال چوب کبابی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
همانطور که می دانید  زغال کبابی از  مواد اولیه مختلفی تولید می شود.بنابراین هر چه ماده اولیه و روش تولید زغال مناسب باشد، دارای کیفیت بهتری بوده و به این ترتیب شعله بیشتری خواهد داشت.
عامل دیگر مراحل تولید خود چوب است، هر چه چوب مراحل تولید را کاملا سلامت و طبق استانداردهای تعریف شده پشت سر بگذارد در نهایت زغال تولید شده با کیفیت بالایی خواهد بود.
روش خشکاندن چوب عامل دیگری است که در ایجاد شعله زغال چوب کبابی موثر است چوبی که با استفاده از دستگاه های مناسب خشک شود، هیچ نوع رطوبتی در آن باقی نمانده و به این ترتیب شعله بیشتری خواهد داشت.

نحوه خرید زغال چوب کبابی

نحوه خرید زغال چوب کبابیهم اکنون فروش مرغوبترین زغال چوب کبابی در ایران توسط نمایندگی ها و مراکز فروش انجام می شود که این محصول را به سراسر کشور توزیع می کنند و نیاز بسیاری از خریداران را تامین می نمایند. این نمایندگی ها و فروشگاه ها عرضه کننده انواع زغال های چوب کبابی هستند.
فروشنده زغال چوب کبابی این محصول را در بسته بندی های متنوع و یا به صورت فله ای به فروش می رساند و بهترین محصول را با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه می کند.
خریداران می توانند به مراکز خرید و فروش معتبر و یا عمده فروشی های این محصول، و یا همچنین مراکز معتبر تجاری و بازرگانی که عرضه کننده بهترین نوع زغال چوب کبابی می باشند مراجعه کنند و درباره انواع زغال های چوب کبابی و کیفیت و قیمت آنها اطلاعات کسب کنند و سپس بهترین محصول را با توجه به نوع نیاز خود تهیه نمایند.
بسیاری از افراد روش خرید اینترنتی را به روش خرید حضوری ترجیح می دهند. به همین دلیل نمایندگی های فروش با فراهم نمودن خرید اینترنتی، خرید را برای تمامی افراد آسان نموده اند.
خرید آنلاین در واقع مزایای زیادی برای خریداران دارد. به دلیل اینکه مراکز فروش آنلاین تمامی محصولات را به همراه مشخصات و قیمت های آن ها در این سایت ها درج می کنند، کاربر به راحتی می تواند با جستجوی کوتاهی محصولات متفاوت را ببیند، قیمت ها را مقایسه کند و پس از یافتن محصول مورد نظر خود تنها با چند کلیک خرید خود را انجام دهد.
به علاوه کاربر می تواند در هر ساعتی از شبانه روز به این سایت ها دسترسی داشته باشد و بدون طی نمودن مسیر طولانی محصول مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان تهیه نماید. این روش سبب صرفه جویی در هزینه و عدم اتلاف وقت می گردد و در بسیاری از مواقع با تخفیف فروخته می شود.
به همین دلیل اگر شما تصمیم به خرید زغال چوب کبابی گرفته اید، دیگر نگران قیمت و محل فروش آن نباشید شما به راحتی می توانید این محصول را برای خود تهیه کنید.
برای اینکه خرید بهتری داشته باشید می توانید قبل از سفارش محصول جهت کسب هر گونه اطلاعاتی در زمینه خرید با نمایندگان فروش در ارتباط باشید آنها همواره به شما کمک می کنند تا خرید مطمین تری داشته باشید و از خرید خود راضی باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.