قیمت روز زغال کبابی جهرم

آیا می دانید در جهرم چند نوع زغال کبابی تهیه و تولید می شود؟ برای اطلاع و استعلام قیمت روز نمونه های عرضه شده بهترین روش و راهکار کدامند؟ بر خلاف تصور عموم مردم، در شهرستان جهرم تولید زغال کبابی بسیار محدود است و عمده فروشان و یا شرکت های تولید زغال، انواع مدل های کبابی را از استان های دیگر مانند تهران یا اصفهان خریداری می کنند و سپس با برند خود به بازار عرضه می نمایند. تولید زغال در جهرم عمدتاً در زمینه نمونه های قلیانی، مجلسی و سفره خانه ای با چوب های مختلف به ویژه مرکبات، انجیر، اکالیپتوس و … است. انواع زغال کبابی جهرم به صورت بسته بندی چیپسی یا کارتنی به بازار عرضه می شود که قیمت روز هر مدل بسته به کیفیت، حجم سفارش و نوع چوب و مواد اولیه بکار رفته در تولید متفاوت است که برای استعلام نمونه مورد نظر خود می توانید با شرکت های پخش عمده زغال جهرم در ارتباط بوده و از تغییرات روزانه بازار مطلع شوید.

 معمولا نوع زغال، به نوع چوبی که در آن قرار داده می شود، تعیین می شود که از جمله آن ها می توان به زغال پسته و زغال لیمو و… اشاره کرد.

زغال ها همچنین در دو نوع سنتی و صنعتی ساخته و روانه بازار می شوند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. اما زغال صنعتی یا فشرده، که از پر استفاده ترین زغال ها است؛ از خاک اره یا خرده های چوب و دیگر مواد اولیه تولید و ساخته می شود.

  قیمت روز زغال، به عوامل بسیاری از جمله کیفیت و نوع چوب نیز بستگی دارد‌.

قیمت روز زغال کبابی جهرم

خریدار زغال لیمو نصف قیمت

خریدار زغال لیمو نصف قیمت زغال درجه یک لیمو، یکی از بهترین زغال ها می باشد که از سوختن تنه ی انواع درخت مرکبات، از جمله لیمو بدست می آید.

در واقع زغال لیمو، به زغال‌هایی گفته می‌شود که از چوب درخت مرکبات مثل: لیمو، نارنج، پرتقال و لیمو شیرین تهیه شده است. این نوع زغال با دوام می باشد و یک دست و آرام می‌سوزد که این گونه سوختن، آن را برای قلیان مناسب تر می کند.

این زغال، دارای ویژگی های بسیاری است که از آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • حرارت زیادی دارد و جرقه نمی زند‌.
 •  به سرعت آتش می گیرد و سرخ می شود.
 • دود ندارد؛ چرا که دود قلیان باعث سر درد می شود.
 • خاموش نمی شود و بدون باد زدن روشن می ماند.
 • با دوام است.
 • گاز و بو ندارد و خاکستر زیادی تولید نمی کند.

اما خود زغال لیمو هم انواعی دارد که یکی از آن ها زغال لیمو سکه ای می باشد که در سفره خانه ها کاربرد بسیار بالایی دارد.

قیمت روز زغال لیمو در بازار زغال تهران و شهرهای دیگر، به عوامل مختلفی بستگی دارد، که از جمله آن ها می توانیم به مواردی همچون؛ سنتی یا صنعتی بودن آن و یا فشرده یا عادی بودن آن اشاره کنیم.

اما صادرات زغال  لیمو به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، باقدرت در حال انجام است؛ چرا که تولیدات داخلی بیش از نیاز داخلی کشور است. در سفره خانه ها، زغال لیمو صادراتی حرف اول را می زند و صاحبان این سفره خانه ها همواره در صددند تا زغال لیموی مناسبی را تهیه کنند. 

افرادی که می خواهند زغال لیمو را به صورت عمده و نیز با نصف قیمت تهیه کنند، می توانند با ارتباط مستقیم با تولیدکننده، قیمت زغال فشرده را کاهش دهند که این امر موجب افزایش خرید عمده زغال فشرده و دیگر انواع زغال در بازار زغال خواهد شد.

در واقع خرید عمده زغال توسط رستوران های بزرگ و کوچک، کبابی ها و بسیاری از مراکز دیگر انجام می شود. اغلب سفره خانه های سنتی هم از مصرف کنندگان این نوع زغال هستند. 

قیمت زغال در بهترین بازار تهران

بازار زغال تهران که به قیمت مناسبی هم به مشتریان زغال ارائه می دهد، با رونق زیادی روبه رو شده است. بازار زغال تهران و مابقی مراکز فروش، همواره تلاش می کنند تا نیاز مردم را تامین کنند و زغال مناسبی را در اختیار آنها قرار دهند تا مصرف کنند.

مراکز فروش عمده زغال تهران در سراسر کشور وجود دارند، این مراکز بهترین نمونه ها را به خریداران ارائه می دهند.  

بنابراین به دلیل استفاده بسیار زیادی که از زغال می شود، بازار زغال تهران همواره داغ و پر رونق بوده است و به سراسر کشور زغال خود را پخش می کند و دارای طرفداران بسیاری هم در سطح کشور می باشد.

قیمت جهانی زغال، بسته به خرید جزئی و عمده آن متفاوت است. اگر قیمت ها به نرخ روز محاسبه شود؛ مسلما شاهد تورم زیادی خواهیم بود، قیمت روز عمده فروشی انواع زغال هم این گونه تعیین می شود. 

تولید کننده زغال مصنوعی در تبریز

تولید کننده زغال مصنوعی در تبریزدر تبریز نیز این مدل از زغال و انواع بسیار بیش تری از آن در حال تولید و صادر شدن است که می توانیم از آن ها به شرکت ها و کارخانه های بسیار زیادی اشاره کنیم. در این شهر قیمت های زغال بسیار مناسب اند و همین عامل هم باعث شده است که افراد زیادی همواره برای تهیه زغال مناسب خود به این شهر روی بیاورند.

باکیفیت ترین برند زغال در جهان

در زمینه عرضه زغال، شرکت های بازرگانی بسیاری راه اندازی شده اند که زغال ها را خریداری کرده و سپس به مراکز فروش آن ارسال می کنند.

شرکت های وارد کننده زغال، این محصول را به بسیاری از شهرهای کشورمان عرضه می کنند، که عرضه بیش تر این کالا سبب خواهد شد تا قیمت آن کاهش پیدا کند. بسیاری از شرکت ها، انواع زغال وارداتی را با درجه کیفی متفاوت و قیمت های متنوع به بازار داخلی پخش می کنند که  این موضوع باعث شده است تا عرضه کننده های بیش تری در این زمینه مشغول به کار شوند.

البته گفتنی است که قیمت زغال وارداتی بسته به برند تولید کننده آن، نوع، جنس، سایز و سایر فاکتور هایی که بر روی قیمت گذاری آن موثر است، متفاوت می باشد. 

 نمونه های وارد شده به کشور در بعضی از نمایندگی های فروش با قیمتی بسیار ارزان هم گاهی به فروش می رسند، اما در سال های گذشته به دلیل تورم و تحریم، قیمت تمامی محصولات وارداتی برای هموطنان عزیزمان بسیار بیش تر شده است.

درواقع با افزایش تولید زغال در ایران، قیمت این کالا هم به طبع بسیار کم شده است.

خرید و فروش زغال، به دو صورت امکان پذیر است. با افزایش خریدار عمده، تولید زغال در کشورهای تولید کننده این نمونه ها هم زیاد شده است.

در ایران، مراکز معتبری وجود دارند که انواع کالا های صادراتی را به صورت عمده یا در بسته بندی های شیک و جذاب به خریداران خود عرضه می کنند. در واقع این مراکز همواره بهترین برند زغال در جهان هستند که در بازارهای جهانی جایگاه خود را پیدا کرده اند و هرساله با سود بسیار زیادی مواجه می شوند.

اما از طرفی، شرکت های صادر کننده زیادی هم به وجود آمده اند که بهترین و مرغوب ترین محصول های کشور را به بازار های بین المللی توزیع می کنند. این امر بر روی قیمت زغال نیز تاثیر زیادی گذاشته است. موسسات فروش زیادی هم تاسیس شده اند که این نمونه های صادراتی عمده را با قیمتی بسیار کم تر به خریداران خود عرضه می کنند. برندهای بی شماری در تمام دنیا وجود دارند که زغال را با درجه کیفی متفاوتی تولید کرده و به صورت کلی یا در بسته های چند کیلویی به فروشگاه ها و مراکز معتبر فروش بسیاری ارسال می کنند.

گفته می شود که با توجه به زیاد شدن خریداران زغال، برندهای خارجی بسیاری هم به بازار ایران وارد خواهند شد.

اما کار برای افرادی که به دنبال زغال اصل هستند آنچنان هم سخت نیست؛ چرا که بهترین مارک های وارداتی در بعضی از شهر های کشور، دارای نمایندگی فروش می باشند. 

برای اینکه متوجه شویم که چه زغالی مطلوب تر است، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • زغال قلیان:

 به زغالی گفته می شود که از چوب قلیان ساخته شده است. و از ویژگی های آن این است که:

 1. کمتر از بیست دقیقه آتش بگیرد.
 2. بین سه تا پنج ساعت بسوزد.
 3. بدون باد زدن روشن بماند.
 • زغال بامبو:
 1. باید سریع سرخ شود و پرحرارت باشد.
 2. به آسانی می سوزد.
 3. زمان سوختن آن بالا و مداوم است.
 4. در تولید آن هیچ درختی قطع نمی شود.
 5. این زغال طعم و عطر قلیان را عوض نمی کند.

برای اینکه زغال ما در تمامی موارد بالا، بیشترین کیفیت را داشته باشد؛ باید توجه کنیم که زغال فشرده ای را خریداری کنیم. زغال فشرده، شکلی از زغال چوب است که از قطعات خرد چوب و کاه و غیره تهیه می‌شود. این زغال معمولاً کیفیتی پایین‌تر از زغال معمولی دارد، ولی ارزان‌تر است و نسبت به اکثر زغال‌ها دوام بیش تری دارد. کاربرد این زغال برای کباب کردن در منقل‌های یکبار مصرف یا گریل روی توری است.

عرضه کننده برتر در حوزه زغال پسته

عرضه کننده برتر در حوزه زغال پستهزغال پسته هم در جایگاه بسیار عالی ای در این صنعت قرار گرفته است.

از انواع زغال درخت پسته مرغوب، به گزینه های زیر می‌توان اشاره کرد:

 • زغال درخت پسته سفید
 • زغال درخت پسته رفسنجان 
 • زغال درخت پسته دامغان
 • زغال درخت پسته کرمان

در بین این انواع از زغال های پسته، هرکدام از شرکت های تولیدی ‌که بتوانند محصول خود را باکیفیت مناسب‌تر و با خاک ذغال درخت پسته مرغوب و کمتری ارائه دهد، در صدر جدول صادرات ذغال پسته نمونه قرار می‌گیرد.

البته به دلیل کیفیت بالایی که ذغال پسته قلیانی و ذغال پسته دامغان دارد، فروش عمده خاک ذغال پسته از این گونه ها با استقبال بالاتری روبه‌رو شده است؛ در کل، فروش ذغال رابطه مستقیمی با کیفیت ذغال دارد.

ذغال با کیفیت و خوب پسته، دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که بر اساس لیست زیر عبارتند از:

 • به زودی خاموش نمی شود.
 • سوخت یکنواخت و یکدستی دارد. 
 • نیازی به باد بزن ندارد.
 • دود نمی کند و دارای گاز نیست.

اما استفاده از زغال پسته منحصرا در موارد گفته شده نمی باشد و دارای خاصیت درمانی بالایی هم می باشد که از آن ها به اختصار می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

ذغال می‌تواند آلودگی‌های بدن را تصفیه کند و به ما انرژی بسیاری دهد.

از طرفی کارخانه های تولیدی نوشیدنی بسیاری موجودند که به اضافه کردن ذغال پسته ای به محصولات تولیدی خود می پردازند.

 علاوه بر جذب سموم بدن، در از بین بردن ناراحتی های گوارشی موثر است. قرص سیاه ذغال پسته ای، در بازار موجود است که نفخ، سوءهاضمه و … را از بین خواهد برد. 

زغال را می‌توان به شکل‌های پودر، قرص و مایع پیدا کرد که  فرم قرصی آن استفاده بسیار زیادی دارد.

اما یکی دیگر از کاربردهای ذغال پسته ای می توان به از بین بردن زردی دندان اشاره کرد. تهیه پودر زغال پسته کپکی اقتصادی‌ترین راه برای این کار است، چرا که وزن کمی دارد، اما برای مدت طولانی می‌توان از آن استفاده کرد. می‌توانید برای از بین بردن جرم دندان از پودر زغال استفاده کنید. سفید کردن دندان‌ها پروسه‌ای نسبتا طولانی است که با استفاده از پودر ذغال پسته ای این مشکل حل شده است، برای نتیجه گیری سریع، محتوای یک کپسول زغال را به خمیر دندان عادی‌تان اضافه کنید و دندان‌هایتان را مانند همیشه، با آن مسواک کنید.

 اما زندگی در شهرهای آلوده، باعث آسیب رسیدن به پوست می شود و آلودگی به خلل و فرج پوست بدن نفوذ می کند؛ امروزه ماسک های هر چند کم در طبیعت موجودند که پایه اصلی آن ها بر اساس ‌ذغال پسته ای است.

 اما علاوه بر ماسک های ذغالی، شامپوهای ذغال پسته ای هم رواج دارد و افراد زیادی از این مدل محصولات راضی بوده اند. وقتی مویتان را با زغال می‌شویید، تمام چربی‌ها، سموم و آلودگی‌ها را از سرتان بیرون می‌کشید.

عرضه کردن زغال، معمولا به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. زغال در انواع مختلفی توسط تولید کننده های ایرانی و خارجی و با کیفیت های متفاوتی تولید شده که صادرات زغال به صورت فله ای و همچنین در بسته بندی های متفاوتی توزیع می گردند.

مشاوره فروش زغال با نازل ترین قیمت

در کشور ایران، به دلیل استفاده بسیاری که از انواع زغال ها می شود، تولید کنندگان بسیار بیش تری نسبت به گذشته، به تولید این محصول روی آورده اند. در واقع کار در این زمینه با سود بسیار بالایی مواجه است که همین امر باعث میل و رغبت بیش تر افراد می شود.

در واقع کار در زمینه زغال، با ریسک کم تری مواجه است که یکی از مزایای این کار پرسود می باشد و از طرفی خریدار برای آن همواره وجود دارد. بنابراین عرضه کننده انواع زغال، بدون هیچ دغدغه ای به کار خود می پردازد.

خط تولید زغال فشرده، به این دلیل که یک صنعت نو پدید محسوب می شود، دارای بازار خرید و فروش خوبی هم است و تقریبا جزو شغل های پردرآمد می باشد. زغال فشرده، به علت فراوانی منابع خاک اره در ایران، از کارگاه های چوب بری و مبلمان چوبی و … با هزینه بسیار مناسب و ارزان، توسط تولید کنندگان خریداری می شود و سپس به کارخانه های تولید زغال منتقل می گردد.

مشخصات زغال کبابی درجه یک

مشخصات زغال کبابی درجه یک در مکان‌های مختلف کشور، بسته به نوع شرایط مختلف آب و هوایی و نوع چوب‌های آن منطقه، نوع تولید زغال متفاوت است که تولید یک زغال مرغوب مستلزم داشتن یک دستگاه تولید زغال همگام با استانداردهای جهانی می باشد.

زغال کبابی درجه یک، زغالی است که براق باشد و مراحل تولید آن به صورت کامل انجام شده باشد و همچنین خامی ای در چوب آن موجود نباشد.

زغال کبابی نباید خیلی سریع و زود خاموش شود و افراد را مجبور کند که آن را هر دقیقه روشن کنند.

در رابطه با قیمت این مدل از محصولات، می توان گفت که از نوع ارزان ترین زغال ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.