فروش عمده زغال لیمو سکه ای

زغال لیمو سکه ای با اندازه و کیفیت های مختلفی تولید می شود، آیا از قیمت فروش عمده و فله ای این محصول پرطرفدار در بین خریداران زغال اطلاع دارید؟ چوب درخت لیمو به علت تراکم بالا یکی از بهترین گزینه ها در بین چوب مرکبات برای تولید زغال چوب است. برای تولید زغال لیمو از قسمت های مختلف درخت لیمو یعنی ریشه، کنده و شاخه های نازک انواع بهترین زغال های موجود در بازار را تولید می کنند.

در این میان زغال لیمو سکه ای به علت ظاهر شکیل و کاربردهای گوناگونی که دارد بازار فروش بیشتری را به خود اختصاص داده است، به عنوان مثال زغال سکه ای که از زغال های قلمی لیمو تولید شده اند گزینه ای مناسب به عنوان زغال قلیانی و مجلسی به شمار می روند که قیمت فروش هر نوع از آنها بسته به اندازه برش و نوع کیفیت یا بسته بندی کاملاً متفاوت است.

توجه داشته باشید که خرید زغال لیمو سکه ای برای مصارف کبابی و باربیکیو به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا حتی نمونه های درجه دو و سه نیز قیمت بسیار بالایی دارند و از نظر هزینه مقرون به صرفه نخواهند بود. فروش بهترین نوع زغال لیمو سکه ای به صورت فله و عمده در مراکزی مانند جهرم با بهترین قیمت ها صورت می گیرد که حتی نمونه های صادراتی نیز به صورت بسته بندی های شکیل به خریداران عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.