🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروشنده اصلی زغال چوب خوب

زغال یک ماده طبیعی است که انسان ها با استفاده کردن از مواد اولیه ای که از محیط خود بدست می آورند آن را تولید می کنند. برای تولید کردن زغال چوب، از شاخه های درختان استفاده می شود. تولید کنندگان زغال، چوب ها را در داخل کوره مخصوص، با اعمال حرارت لازم می سوزانند. تا وقتی که تمام آب موجود در بافتهای آن تبخیر شده و رنگ آن کاملا سیاه گردد. زغال چوب خوب را می توانید از فروشنده اصلی آن تهیه کنید.

فروشنده اصلی زغال چوب خوب

تفاوت زغال چوب با سایر زغال ها

تفاوت زغال چوب با سایر زغال ها زغال انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها با بکار گیری متریال های گوناگونی تولید می گردد. مهم ترین دسته بندی از زغال، شامل زغال چوب و زغال فشرده یا چینی است. اما تفاوت زغال چوب با سایر انواع زغال ها در چیست؟

همانطور که قبلا گفتم، زغال چوب را با استفاده از چوب درختان و بدون هیچ افزودنی دیگری تولید می کنند. این زغال به دلیل خالص بودن بهترین و با دوام ترین شعله را ایجاد می کند. جرقه ندارد و هیچ دودی هم تولید نمی کند. از این نوع زغال در داخل کباب پز ها و یا قلیان ها استفاده می شود. چرا که موقع سوختن کاملا سرخ و پر حرارت می شوند.

اما زغال فشرده یا چینی، با ترکیب کردن چند ماده تولید می شود. مثلا خرده های چوب را با مقداری کاه و سایر افزودنی ها ترکیب می کنند و می سوزانند تا به رنگ سیاه درآمده و به زغال تبدیل گردد. چنین زغالی به هیچ وجه کیفیت زغال طبیعی را ندارد.

برعکس زغال چوب که کاملا توپر است، زغال های فشرده عمدتا تو خالی هستند و روی سطح آن ها خلل و فرج هایی مشاهده می شود. نرخ این دو محصول مختلف هم خیلی با هم متفاوت است. 

پخش کننده زغال چوب خوب

پخش کننده زغال چوب خوب کارخانه های تولید کننده زغال چوب خوب و باکیفیت، محصول تولیدی خود را در بسته بندی های مخصوصی قرار داده، سپس از طریق شرکت های پخش کننده زغال، آن ها در تمام نقاط کشور توزیع می کنند، تا به دست مصرف کنندگان برسانند.

شما عزیزان می توانید زغال چوب را از فروشگاه های عرضه کننده این محصولات، در حجم و اندازه مورد نیاز خود خریداری کنید. باید دقت کنید که در زمان نگهداری کردن از زغال، آن را در جای کاملا خشک قرار دهید و مراقب باشید زغالها خیس نشوند و نم نگیرند.

چون در این صورت کیفیت خود را تا حد زیادی از دست می دهند، به خوبی آتش نمی گیرند و در هنگام سوختن نیز دود می کنند.

🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید