شیلنگ شیر مخلوط راهی برای آبیاری اتوماتیک گیاهان شما

با داشتن انعطاف‌پذیری، انتقال اغلب سیال است. لوله های فلزی موج دار به عنوان شیلنگ شیر مخلوط راه راه یا لوله های راه راه نیز شناخته می شوند.

اصطلاح مجموعه شیلنگ به شلنگی اطلاق می شود که برای استفاده دائمی نصب شده است.

درونی ترین لایه آب بندی شیلنگ هسته نامیده می شود. بیرونی ترین لایه سقف نامیده می شود. در این بین اغلب یک درج ساخته شده از پارچه یا الیاف زخمی یا سیم وجود دارد که باعث افزایش پایداری ابعادی و مقاومت فشاری شلنگ می شود.

مشابه لوله های موجدار و خالی، شیلنگ های مکش اغلب با یک مارپیچ ساخته شده از سیم پلاستیکی یا فولادی برای افزایش پایداری مقطع مجهز می شوند.[1]

شیلنگ ها در بسیاری از موارد به عنوان خطوط شلنگ برای حمل و نقل مواد استفاده می شوند. به عنوان مثال، زمانی که نصب خطوط لوله ثابت بسیار دشوار یا پیچیده است و زمانی که نقاط اتصال یا خروجی متحرک هستند.

از نقطه نظر توپولوژیکی، شیلنگ‌های مستقیم سیلندرهای توخالی هستند، شیلنگ‌های هوا در لاستیک‌های وسایل نقلیه از این نظر tori هستند.

شیلنگ‌های استوانه‌ای دو سر دارند و می‌توانند به‌طور موقت یا دائم به شکل یک سیم پیچ مارپیچ (شلنگ مارپیچ ولگو ) پیچیده شوند تا از لحاظ طولی کار کنند. لوله های حلقوی را می توان به شکل 8 (بنابراین دوچرخه سواران اولیه لوله یدکی خود را با هر دو بازو شانه می کردند) یا حلقه 3 پیچ خورد.

و شلنگ باغچه باید انعطاف پذیر باشد: زیرا هیچ چیز آزاردهنده تر از خم شدن مداوم در هنگام آبیاری و صاف کردن پیچ خوردگی در شلنگ باغ نیست! اما مراقب معامله های فرضی باشید: آنها به سرعت ناامید کننده هستند و فقط باعث دردسر می شوند. تست شلنگ باغچه ما این را نشان داد.

مخصوصاً در تابستان، بسترهای گیاهی یا چند ساله باید هر روز آبیاری شوند: آب گرانبها بدون زحمت از شلنگ باغچه جاری می شود – بدون نیاز به بستن قوطی آبیاری. اما شلنگ آب نه تنها برای آبیاری گلها خوب است.

استخر پارویی را پر کنید، دوش باغچه را راه اندازی کنید، تراس را تمیز کنید، ماشین را بشویید، یک پاک کننده فشار قوی وصل کنید. شلنگ آب حتی برای تمیز کردن ناودان مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.