روشویی کابینتی لومیکس در بدو ورود به دستشویی به شما خوش آمد می گوید

زمان فرا رسیده است: شما در حال ساخت یا بازسازی حمام خود هستید. در چشم انداز خود، مکان مناسبی را برای مبلمان حمام خود تصور می کنید: توالت بدون لبه نزدیک پنجره، وان حمام فوق العاده ایستا در اتاق و دستشویی کنار در

سپس خاطره اتصالات آب شما را از رویاهایتان بیرون می کشد. آنها کاملاً با آنچه تصور می کردید متفاوت هستند. رویا خراب شد؟

اگر از روشویی کابینتی لومیکس بهانه ای برای کمک استفاده کنید نه. طیف وسیعی از مدل ها از مارک های مختلف برای اهداف مختلف و موقعیت های مختلف ساخت و ساز زیاد است. در زیر مزایای سیستم های پیش دیوار، محل استفاده از آنها و ویژگی های خاص مدل های مختلف را خواهید دید.

با روشویی کابینتی مونتاژ می توانید فضای اشیاء دستشویی خود را مستقل از اتصالات آب برنامه ریزی کنید. چارچوب فلزی عناصر، لوله های آب و اتصالات را در پشت پنهان می کند.

در مورد روشویی دیواری، یک مخزن مخفی حتی یکپارچه شده است. ساخت و ساز به راحتی سرامیک شما را پشتیبانی می کند. فرقی نمی کند که یک عنصر نصب WC را در ساخت و ساز مرطوب یا خشک اجرا کنید – محصولات مناسب برای هر دو نوع ساخت و ساز وجود دارد.

روشویی

پس از برنامه ریزی انعطاف پذیر، ماژول پیش دیوار نیز در اجرای عملی امتیاز کسب می کند. با استفاده از آن نیازی به حمله به پارچه ساختمان نیست. این باعث صرفه جویی در زمان، سر و صدا و آلودگی می شود.

هنگام نصب روشویی کابینتی دیوار جدید دور سازه می کشید که مانند بقیه حمام آن را کاشی می کنید. اگر عنصری با ارتفاع نیم‌قد انتخاب کنید، یک لبه شیک نیز خواهید داشت.

علاوه بر اشیاء روزمره مانند مسواک و حوله، می توانید شمع، گیاهان یا قاب عکس را نیز روی آن قرار دهید – هیچ محدودیتی برای خلاقیت شما در مورد دکوراسیون وجود ندارد.

بنابراین مزایای زیادی برای نصب یک روشویی کابینتی پیش دیوار وجود دارد:

  • برنامه ریزی مستقل از اتصالات آب
  • لوله ها و مخزن مخفی
  • قابل اجرا در ساختمان های مرطوب و خشک
  • باعث صرفه جویی در زمان و آلودگی می شود
  • سرب بوجود می آید
  • مکان ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.