درب ضد سرقت ارومیه را با اقساط کمتر از پنجاه هزار تومان بخرید

درب ضد سرقت نه تنها برای امنیت درب ورودی مفید است، برای راحتی ساده نیز می توان از آن استفاده کرد. با استفاده از این دوربین متوجه می شوید که چه زمانی بسته ای به درب منزل شما می رسد که مهمان آمده است و موارد دیگر.

برای کسانی که ترجیح می دهند امنیت قابل توجه تری داشته باشند، درب ضد سرقت ارومیه وجود دارد که می توانید به جای (یا در کنار) دوربین های زنگ در از آنها استفاده کنید.

استفاده از دوربین در فضای باز به جای دوربین های زنگ در دارای مزایایی است. در بسیاری از شرایط، سارق یا متجاوز اگر بتواند دوربینی را ببیند، کمتر مرتکب جرم می شود.

دوربین ها را می توان در مکان های مختلف اطراف خانه نیز نصب کرد. یک بار دیگر، این می تواند اهدافی فراتر از امنیت داشته باشد. به عنوان مثال، اگر بچه‌های کوچکی دارید، نصب دوربین‌ها در اطراف خانه شما را قادر می‌سازد تا بازی آنها را در بیرون تماشا کنید.

درب ضد سرقت ارومیه
Human hand uses mobile phone to sense room door.درب ضد سرقت ارومیه

این می تواند به شما کمک کند نظارت کنید و مطمئن شوید که آنها ایمن بازی می کنند. دوربین های ما دارای فید بصری با کیفیت 1080p، از جمله دید در شب مادون قرمز است.

یک درب امنیتی برای کمک به جلوگیری از ورود غیرمجاز از مزاحمان ساخته شده است. همچنین می تواند به مقاومت در برابر نیرو در برابر طوفان و سوء استفاده از آب و هوا کمک کند و می تواند سطح حفاظتی بسیار بالاتری نسبت به یک درب معمولی ارائه دهد.

اگر در شب چیزی در خارج از خانه خود می شنوید، می توانید دوربین خود را از تلفن خود بررسی کنید و ببینید چه چیزی صدا را تولید می کند. یک صفحه ضربه ای با امنیت بالا نیز ممکن است در نظر گرفته شود، زیرا صفحه ضربه معمولا ضعیف ترین قسمت یک سیستم درب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.