🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خط تولید زغال توپی باکیفیت

زغال توپی گونه ای از زغال های فشرده و پرکاربرد بوده که از گرد زغال چوب تولید گردیده است و تولید آن بسیار پر سود می باشد.

بنابراین خط تولید کارخانه های زغال قالبی، مجهز به دستگاه های زغال ساز فشرده و قالب توپی شکل می باشند، تا بخشی از تولیدات خود را به این محصول اختصاص دهند. 

در نتیجه به کمک این خط تولید، زغال توپی باکیفیت وارد عرصه بازار گردیده  و با قیمت مناسب به فروش خواهد رسید.

خط تولید زغال توپی باکیفیت

زغال توپی چیست و چه کاربردی دارد؟

زغال توپی چیست و چه کاربردی دارد؟ در حقیقت برای آشنایی با کاربرد های زغال توپی، باید در ابتدا به این سوال پاسخ داده شود که زغال توپی چیست؟

و اما زغال توپی از نمونه بریکت های سوختی می باشد که در ازای فشرده نمودن گرد زغال چوب تولید خواهد شد.

و در واقع برای تولید این محصول می توان از دو روش استفاده نمود:

به طوری که در روش اول خرده های ناشی از زغال چوب را آسیاب کرده و گرده به دست آمده را به همراه چسب طبیعی و افزودنی های دیگر آغشته خواهیم کرد. سپس محصول به دست آمده را در قالب های کروی شکل قرار داده و تحت فشار و گرما قرار خواهیم داد تا زغال فشرده توپی تولید گردد.

در حالی که در روش دوم برای تولید زغال فشرده توپی از الیاف طبیعی مانند خاک اره استفاده خواهند کرد. در این روش خاک اره را آسیاب کرده، خشک کرده و توسط دستگاه های فشار بالا، ذرات آسیاب شده را به هم پرس خواهند کرد.

سپس مواد پرس شده را به منظور انجام عملیات کربونیزاسیون وارد کوره های تولید زغال چوب خواهند کرد و پس از گذشت مدت زمان ۱۲ تا ۴۸ ساعت، زغال توپی تولید می گردد.

و از آن جایی که  زغال توپی از جمله سوخت هایی بوده که در زمان سوختن تولید بو  و دود نخواهد کرد و هم چنین با توجه به این که، از عمر طولانی سوختن و گرما دهی بالایی برخوردار می باشد، بنابراین برای زغال توپی، کاربرد های زیادی می توان در نظر گرفت. اما عمدتا از این محصول برای تولید سوخت در شومینه، منقل و پخت غذا و کباب استفاده خواهند کرد.

واحد فروش زغال توپی باکیفیت

واحد فروش زغال توپی باکیفیت زغال توپی از نمونه محصولات پرکاربرد در تولید صنعت زغال می باشد و در واقع کیفیت این محصول به قدری بالا بوده که در سرتاسر ایران، از محبوبیت و جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

در نتیجه واحد فروش زغال توپی به منظور تامین نیاز مصرف کنندگان نمونه های مختلف این محصول را برای فروش ارائه خواهند کرد.

و در واقع واحد فروش این محصول وظیفه دارد تا بهترین نوع زغال توپی را با مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهد و همواره رضایت مشتریان را با ارائه محصولات با کیفیت جلب نماید.

🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید