خرید مستقیم زغال قلیان خوب

یکی از مواد و مصالح مورد نیاز برای مصرف قلیان، زغال است. زغال های بی کیفیت باعث ایجاد سردرد و سرگیجه می شود. زغال قلیان توسط متخصصین داخلی تهیه و تولید می شود و پس از طی مراحل به صورت مستقیم به فروش می رسند. زغال های با کیفیت و درجه یک به صورت بسته بندی شده و با وزن های مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

خرید مستقیم زغال قلیان خوب

خصوصیات زغال مخصوص قلیان چیست؟

خصوصیات زغال مخصوص قلیان چیست؟ یکی از رکن های اصلی در مصرف قلیان و رفتن به پیک نیک، زغال است. زغال مورد استفاده در پیک نیک عموما زغال های کبابی هستند اما زغال مورد استفاده برای قلیان، زغال های بامبو هستند که ویژگی های مختلفی دارند.
زغال ها از موادی مانند خاک اره، پوست گردو و خام زغال می باشد که میان و درصد خاک اره از بقیه مواد نیز بیشتر است. زغال چینی قلیان از گیاه بامبو تهیه می شود. چوب این گیاه بسیار محکم است و در زمان های قدیم از این گیاه در درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شده است.
از خصوصیات زغال مخصوص قلیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. این نوع از زغال مدت زمان زیادی به صورت مداوم و پیوسته می سوزد. در واقع مدت زمان سوختن آن بالا است.
2. یکی دیگر از خصوصیات آن گرگرفتگی آسان و راحت آن است. این نوع زغال به سرعت گر می گیرد و قرمز می شود.
3. یکی از خصوصیات و ویژگی های بارز آن، نگهداری خاکستر تولید شده بر اثر سوختن روی خودش است. در حقیقت با وزش باد خاکستر به سادگی در محیط پخش نمی شود.
4. سوختن آن هیچ گونه بو، دود و گازی تولید نمی کند. استفاده بعضی از زغال ها برای قلیان باعث ایجاد سردرد، سرگیجه و حالت تهوع می شود که مصرف این نوع زغال هیچ کدام از این مشکلات را ایجاد نمی کند.
5. مصرف آن هیچ گونه تاثیری در کیفیت قلیان و طعم آن ایجاد نمی کند.

فروشنده بزرگ زغال قلیان خوب

فروشنده بزرگ زغال قلیان خوب زغال های مخصوص قلیان عموما در قالب های گوناگون و به صورت فشرده تهیه می شوند. در وسط آن ها حفره های تعبیه می شود که علاوه این که باعث تسریع در گر گرفتگی می شوند، حما و انتقال زغال های قرمز و آتشین بسیار راحت تر خواهد بود.
فروشنده بزرگ زغال به فروش زغال قلیانی مرغوب مشغول است که آن ها را با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند. این نوع زغال ها دارای استاندارد های جهانی بوده و مورد تایید هستند.
عوامل مختلفی مانند قیمت و میان خاک اره به کار رفته شده در آن، قیمت چوب گیاه بامبو و … در قیمت آن ها تاثیر دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.