🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید زغال باربیکیو صادراتی

شرکت زغال با گسترش روابط تجاری و فنی خود با بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های صنعتی در جهان، توانسته است از فناوری های نوین برای ارائه محصولات نوآورانه خود استفاده کند تا ارزش افزوده ای را برای مشتریان با بهترین قیمت های تاریخ ایجاد کند. یکی از این دستگاه ها که امروزه از جایگاه خوبی در صنعت برخوردار است دستگاه تولید زغال باربیکیو صادراتی است. مدت طولانی است که فرایند تولید زغال سنگ باعث خسارت جبران ناپذیری به درختان محیط زیست شده است. شرکت ما با تولید دستگاه تولید کربن فشرده از زباله هایی مانند خاک اره گردو و خاک زغال سنگ توانسته به محیط زیست و صنعت کشور کمک کند. از کارآفرین تأمین مواد اولیه ارزان، فضای کم برای تولید، قیمت مناسب دستگاه، سودآوری بالا و ظرفیت صادرات باعث شده است تا بسیاری از افراد به این کار سودآور متوسل شوند، به همین دلیل شرکت مفتخر است که در تولید خط ذغال سنگ فشرده در صدر صنعت قرار دارد.

خرید زغال باربیکیو صادراتی

زغال باربیکیو چه مشخصاتی دارد

زغال باربیکیو چه مشخصاتی دارد زغال سوخت بهتری از چوب است زیرا زغال چوب تقریباً دو برابر گرمای تولید شده توسط چوب را تولید می کند. زغال چوب دود بسیار کمتری نسبت به چوب تولید می کند. زغال سنگ سوختی جمع و جور است که راحت تر از چوب به کار می رود. از گذشته تا به امروز یکی از مشکلات بشر تأمین انرژی بوده است. مردم همیشه به دنبال سوخت های جدید با فناوری تولید جدید هستند تا ذغال سنگی با کیفیت و بدون قطع درختان تولید کنند.

همانطور که می دانید برای تهیه زغال دو روش کلی وجود دارد: اول اینکه ذغال سنگ می تواند با سوزاندن هیزم تهیه شود و روش دیگر استفاده از ضایعات چوب از صنایع مختلف است. فشرده شده رخ می دهد. زغال سنگ قابل احتراق همان زغال سنگ معمولی است که با انجام فرآیندهای مختلف به زغال سنگ احتراق اتوماتیک تبدیل می شود. برای ایجاد خود اشتعال کربن معمولاً ابتدا اکسیژن توسط هیدروژنه از اکسیژن خارج می شود و کربن به شدت توسط اکسیژن جذب می شود.

هنگامی که اکسیژن از زغال سنگ گرفته می شود ، زغال سنگ به شدت اکسیژن احتیاج دارد و باعث می شود که زغال با یک جرقه کوچک به سرعت شعله ور شود و تا زمان کامل شدن جذب اکسیژن روشن شود. یکی از مزایای تولید زغال سنگ مکانیزه نسبت به روش سنتی این است که میزان آلودگی هوا و ضایعات چوب از صنایع مختلف درختکاری بسیار کاهش می یابد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

ویژگی های زغال باربیکیو

به طور کلی، پخت و پز مواد غذایی به صورت چوب بر روی میله های زغال سنگ برقی یا کباب پز، کباب نامیده می شود، روشی عالی و سالم برای ذخیره نمک و مواد معدنی. روش پخت و پز برخی غذاها در نگه داشتن مواد اساسی آنها در آنها تأثیر زیادی دارد. از مشخصات زغال باربیکیو های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: بدون دود، بدون مواد شیمیایی، نورپردازی سریع و آسان، دوام بالا، خاکستر دیر و مهمتر از همه، قیمت مناسب. زغال کباب بهترین نمونه باربیکیو است که طرفداران زیادی دارد و همیشه فروش زیادی داشته است.

اکنون به صورت موردی به ویژگی زغال باربیکیو اشاره می کنیم:

  • پر حرارت باشد.
  • خاکستر کمی تولید کند.
  • سیاه باشد.
  • براق باشد
  • درشت باشد.
  • وقتی می شکند صدایی شبیه فلز بدهد.
  • موقع اشتعال بوی بدی ندهد و دد زیادی نداشته باشد.
  • زود خاموش نشود.

مواد تشکیل دهنده زغال باربیکیو

مواد تشکیل دهنده زغال باربیکیو پودر زغال یا پودر زغال سنگ بستگی به نوع مواد زغال باربیکیو مورد استفاده مانند مرکبات و چوب های بامبو نارگیل و پودر زغال چوب توتون دارد. این نوع زغال چوب عمدتاً برای کباب کردن مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل سهولت در استفاده و دوام زیاد و بی بو، مصرف بالایی دارد و از مزایای این زغال از دوام بسیار بالایی است. ذغال چوب خوب اکثراً کربن خالص است به نام کاراکتر، که با پختن چوب در محیط اکسیژن کم ساخته می شود، فرآیندی که روزها طول می کشد و ترکیبات فرار مانند آب، متان، هیدروژن و تار را می سوزاند.

تفاوت زغال باربیکیو و زغال معمولی

زغال ها از چوب های خاک اره و چوب باقیمانده ساخته می شوند که به همان روش زغال چوب یکدست می شوند. بر خلاف زغال چوب یکنواخت، مواد افزودنی برخلاف ذغال سنگ یکپارچه که چوب خالص است، در مرحله ساخت بریکت هستند گرچه بریکت ها مدت زمان بیشتری می سوزند، اما به اندازه زغال سنگ یکدست نمی سوزند. زغال سنگی ساخته شده از چوب سخت به اندازه سیگار کشیدن با چوب سخت است که می توانید بدون شکاف درختان از آن جدا شوید. زغال چوب یکدست به طور معمول تمیزتر از بریکت می سوزاند و خاکستر بسیار کمتری تولید می کند. همچنین گرمتر نیز می سوزد، اما شما می توانید با استفاده از دریچه های قابل تنظیم سیگاری خود دما را کنترل کنید.

زغال سنگ قابل احتراق به دلیل استفاده از فن آوری های جدید در تولید از دوام بالایی برخوردار است و عاری از مواد شیمیایی و دود است. زغال چوب تا زمانی که سرخ شود روشن می شود و پس از کامل شدن اکسیژن آن، شعله خارج می شود و زغال چوب روشن می شود. طول عمر زغال سنگ خود اشتعال طولانی تر از سایر چوب ها و کربن فشرده شده است و به سرعت خاکستر نمی شود. بسیاری از این افراد بر این باورند که از مواد شیمیایی در زغال معمولی احتراق اتوماتیک استفاده می شود و مواد شیمیایی و دود هنگام استفاده از آنها بیرون می آید. برخی از دلالان با اضافه کردن مواد شیمیایی سعی در افزایش سود خود دارند.

ذغال سنگهای قابل احتراق در حقیقت زغال معمولی هستند. اکسیژن توسط هیدروژنه شدن از آن استخراج می شود و بسیار مایل به جذب اکسیژن است و دلیل روشن شدن سریع آن این مشکل است. بهترین راه برای خرید زغال سنگ خود اشتعال می تواند با مراجعه به سایت باشد. بهترین مارک های این نوع ذغال سنگ را خریداری و مصرف کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین کاربرد زغال باربیکیو

بهترین کاربرد زغال باربیکیو رایج ترین نوع بریکت سوختی است که با گرد زغال چوب ساخته می شود. برای ساختن این ماده، زغال چوب را آسیاب می کنند و گرد به دست آمده را با گونه ای فرایند هموژن و میکس شدن با آب و ورود به مرحله فاز زدایی و پرسینگ، سپس مخلوط به دست آمده را تحت فشار و گرما قرار داده و به شکل های گوناگون که معمولا به شکل چهارگوش یا استوانه ای و یا تخم مرغی و توپی یا بالشی می باشند. حبه ای مکعبی، قالب گیری می کنند. درازا و پهنای این بریکت ها معمولا بین 1 تا 20 سانتیمتر است. افزودنی هایی که ممکن است برای ذغال فشرده به کار رود شامل گرد زغال نارگیل –گرد زغال، گرد زغال تنباکو، است. ذغالی که از ضایعات چوب و خاک زغال به دست می آید برای مصارفی چون منقل کباب پزی و قلیان و همچنین در بخاری های ذغالی در کشور هایی که با بحران سوخت مواجه هستند برای سوخت نیروگاه ها سوخت دستگاه ها و غیره و … استفاده دارد.

 از سالم ترین و مفید ترین گونه های تولید زغال که کیفیت مصرف و سلامت مصرف کننده را به همراه دارد، تولید سبز یا استفاده از خرده چوب ها برای تهیّه ی زغال می باشد. این شیوه که توسط ساز و کار تولید زغال به آن پرداخته شده است، موجب اثرات زیر در تهیه و مصرف زغال می شود :

1 – فشرده سازی ذرات چوب (خاک اره) و تولید پر بازده زغال

2 – افزایش زمان گیرایی و گرما دهی زغال

3 – افزایش میزان حرارت تولید شده

4 – خارج شدن هرگونه آلاینده در طی فرآیند تولید

5 – سوختن زغال باربیکیو بدون هیچ گونه دود و گاز آزار دهنده

6 – تولید بدون هیچگونه افزاینده ی غیر طبیعی و مضر

7 – تولید گرمای پیوسته و مناسب تا تبدیل شدن به خاکستر

8 – دوست دار طبیعت و محیط زیست، فاقد هرگونه آلاینده و تولید بدون نیاز به قطع درختان

مواد اولیه این نوع زغال گرد یا همان زغال چوب می باشد از بستگی به نوع زغال چوب دارد که از چوب های بامبو مرکبات و نارگیل و گرد ذغال تنباکو استفاده می گردد. این نوع زغال بیشتر برای کبابی استفاده می گردد و به دلیل سهولت استفاده و ماندگاری بالای آن و بدون بو بودن مصارف بالای دارد و از محاسن این این زغال ماندگاری بسیار بالایی دارد. در کشورهای خوش نشین مانند ترکیه و کشورهای عربی برای رستوران ها و هتل ها استفاده می گردد. این زغال در حوزه صنعت برای سوخت نیروگاه ها. کارخانه های ذوب آهن و فرو سیلیس نیز بیشتر کاربرد دارد.

سرعت سوختن و ایجاد شعله در زغال باربیکیو چگونه است؟

کباب های زغال سنگ همانطور که از نام این محصول پیداست، گرمای لازم برای پخت و پز با زغال را تأمین می کنند. این نوع کباب ها می توانند ثابت یا متحرک باشند. یعنی آنها را می توان در جاهای مختلف از جمله بالکن، پاسیو یا حیاط خلوت حمل کرد که می تواند یکی از مهمترین مزایا و شاید اصلی باشد.

مانند کباب های کباب شده در این نوع کباب ها، ابتدا زغال مورد نیاز ریخته می شود، سپس زغال سنگ، ژل آتش یا سایر مواد نسوز بر روی زغال ریخته می شود و در آخر با هجوم کف، زغال سنگ ذوب می شود و حرارت لازم را برای پخت و پز فراهم می کند. این اتفاق می افتد در این نوع کباب ها، مواد غذایی آهسته تر می پزند و از طرف دیگر به دلیل افزایش دود حاصل از زغال سنگ، غذا طعم زغال سنگی را به دست می آورد، که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. از طرف دیگر گرمای حاصل از زغال سنگ یکنواخت و یک دست است و در صورت نیاز به گرمای بیشتر با دمیدن هوا در غال سنگ با فن یا دمنده در بعضی از مدل ها می توانید گرمای بیشتری به غذا اضافه کنید.

اما این نوع کباب ها سه مضرات دارند. اول از همه، مانند کباب های کباب کردن، تمیز کردن و خالی کردن خاکسترهای زغال سنگ بسیار دشوار است و نکته منفی دیگر هزینه خرید زغال سنگ است، به خصوص این روزها که روز به روز همه چیز تغییر می کند. از طرف دیگر، درست مانند روش سنتی کباب کردن کباب، تهیه ذغال و گرمای لازم برای پختن روی این کباب ها در مقایسه با سایر مدل ها، مدت زمان زیادی طول می کشد.

نحوه خرید زغال باربیکیو صادراتی

نحوه خرید زغال باربیکیو صادراتی باید بدانند که قیمت این محصول با توجه به نوع، مواد، کیفیت و کاربرد زغال باربیکیو مشخصات دیگر آن تعیین می شود و به بازارها عرضه می شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. اکنون که قیمت ها روزانه تغییر می کنند، دلیل این افزایش قیمت، شرایط اقتصادی و نوسانات موجود در کشور است و قیمت این زغال سنگ ها نیز از این تورم فاصله چندانی ندارد و ما شاهد افزایش قیمت آنها هستیم. تولید زغال چوب کبابی تمام نمونه های فله، بسته بندی شده و فله را در اختیار خریداران قرار می دهد. صادرات بهترین نوع زغال سنگ کباب در خارج از کشور با نمونه های مختلف توسط شرکت های تجاری و تجاری انجام می شود. برخی از شرکت های تجاری بنا به درخواست مشتریان خارجی محصول را تهیه کرده و با وسایل نقلیه ایمن و استاندارد به شما تحویل می دهند. صادرات سالانه این محصول باعث شده است که شرکت های تولید کننده یک میدان رقابتی در بین خود شروع کنند و کیفیت نمونه های خود را افزایش دهند.

کشورهای خریدار به کیفیت و کارایی محصول اهمیت زیادی می دهند، بنابراین صادرات زغال سنگ باید دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد که خریدار را به خود جلب می کند. تولیدکننده زغال سنگ نسوز ارزان ترین قیمت را برای صادرات تعیین می کند و محصول را در بسته های با دوام قرار می دهد تا در هنگام حمل و نقل دچار باران و رطوبت نشوند.

زغال چوب ماده ای سبک، شکننده و سیاه است که از چوب و اندام های گیاهی ساخته شده است. این محصول دارای چندین نمونه و رنگ است که هر فرد با توجه به نیاز خود تهیه می کند. مصرف زیاد و مزایای زیاد آن باعث پیشرفتهای زیادی برای شرکتها شده است. خرید انواع زغال چوب کباب شده با قیمت بازار از طریق برخی مراکز فروش امکان پذیر است. برخی مراکز برای جذب مشتری قیمت ها را کاهش می دهند، اما برخی دیگر فروشگاه های خود را به حراج می گذارند و محصول را می فروشند. قیمت خرید زغال کباب بر اساس کیفیت آن محاسبه می شود و به بازارها عرضه می شود.

خرید زغال باربیکیو نسوز کباب و خرید و فروش انواع مختلف زغال سنگ نسوز کباب سالانه کارهای زیادی انجام می شود. مراکز زیادی وجود دارند که آن را در درجه اول از کارخانه های تولیدی خریداری می کنند و آن را به صورت بسته بندی و به صورت عمده به خریداران عرضه می کنند. فروشندگان زغال سنگ باربیکیو مشتریان را راهنمایی می کنند تا بهترین محصول را خریداری کنند. خرید و فروش همیشه به صورت حضوری انجام می شود زغال چوب کباب با کیفیت و قیمت های مختلفی به فروش می رسد.

🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید