خرید بهترین زغال فشرده باربیکیو

زغال فشرده باربیکیو بهترین جایگزین برای زغال های سنتی است که از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه شده و هنگام استفاده دود و بوی نا مطبوع ایجاد نکرده و جرقه های آتش را پرتاب نمی کند. این زغال ها همچنین به خوبی می سوزد و گرمای زیادی تولید می کند بدون اینکه خیلی زود به خاکستر تبدیل شود. متقاضیان می توانند با خرید زغال فشرده شرایط ایده آلی برای تهیه انواع کباب فراهم نمایند.

خرید بهترین زغال فشرده باربیکیو

از تولید تا مصرف زغال فشرده باربیکیو

از تولید تا مصرف زغال فشرده باربیکیو

تولید زغال باربیکیو به این دلیل که زغال های فشرده را از ضایعات و بازیافت کارخانه های چوب بری تهیه می نمایند برای تولید کنندگان این محصول بسیار مقرون به صرفه می باشد.

این تولید کنندگان با چرخ کردن و پرس نمودن خاک اره یا براده های  حاصل از برش انواع مختلف چوب، خمیری از چوب تهیه می کنند که طی فرآیند پرس کردن، دمای آن ها تا حد قابل توجهی بالا می رود.

این کار  آن قدر به طول می انجامد تا ماده ای چسبناک به نام لیگین از چوب های چرخ شده خارج شود.

مواد خمیری شکل با دارا بودن میزان رطوبت 10 درصد حالت داده شده و قالب زده می شوند، سپس برای پخت در کارخانه های بزرگ تولید زغال کبابی فشرده وارد کوره های صنعتی و در کارگاه های کوچک تر وارد کوره های سنتی می شوند.

پس از وارد شدن به کوره در دمایی بین 150 تا 400 درجه سانتی گراد، حرارت داده می شوند تا به خوبی رطوبت آن ها کشیده شده و به خوبی قطران کشی و گاز گیری شوند تا هنگام استفاده باعث سر درد یا ایجاد بوی بد نشوند.

پس از اینکه قالب های حاصل از سوختن به کربن خالص تبدیل شدند آن ها را از کوره خارج کرده و پس از سرد شدن در بسته بندی های مختلف قرار داده شده و به بازار عرضه می شوند.

عرضه زغال فشرده باربیکیو با قیمت عمده

عرضه زغال فشرده باربیکیو با قیمت عمده

عرضه زغال فشرده باربیکیو به دو صورت جزئی و عمده انجام می شود که موضوع مورد بحث ما عمده فروشی زغال باربیکیو می باشد.

زغال فشرده عمده در بسته بندی هایی چند ده کیلو گرمی از جنس کارتن یا گونی های نخی قرار داده می شوند و روانه بازار می گردند.

علت انتخاب جنس گونی نخی و کارتن برای بسته بندی های زغال فشرده این است که این نوع پوشش مانع از جذب رطوبت محیط توسط زغال ها می شوند.

عرضه جزئی زغال فشرده نیز بیشتر جهت مصارف شخصی و خانگی انجام می گیرد به این معنی که بسیاری از افراد که قلیان مصرف می کنند یا مایل هستند در منزل کباب تهیه کنند زغال ها را به صورت جزئی و با وزن کمتر خریداری می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.