خرمای پیارم فله را در جشنواره رمضان نصف قیمت بخرید

می دانید که خوب غذا خوردن قبل از تمرین ورزشی مهم است. 30 دقیقه قبل از جلسه ورزشی 2 تا 3 خرما مصرف کنید تا سطح انرژی خود را حفظ کنید. اگرچه خرما به طور طبیعی قند بالایی دارد، اما قند خون را به سرعت افزایش نمی دهد.

در عوض، آنها یک نوع کربوهیدرات آهسته آزاد می کنند که جریان ثابتی از انرژی را در طول تمرین شما فراهم می کند. به عنوان میان وعده شبانه.

خوردن خرمای پیارم فله در عصر ایده خوبی است. آنها به دلیل محتوای بالای فیبر و تریپتوفان یک میان وعده عالی قبل از خواب هستند. هضم فیبر بیشتر طول می کشد، که می تواند به شما کمک کند سیر بمانید و از هوس های شبانه جلوگیری کنید.

در مورد تریپتوفان ها، آنها به تنظیم خواب کمک می کنند. فیبر موجود در خرما شما را برای مدت طولانی سیر نگه می دارد. این کار از احساس گرسنگی برای مدتی بعد از غذا جلوگیری می کند. بنابراین خرما یک غذای انتخابی برای صبحانه است.

خرمای پیارم فله

مصرف خرما در صبح انرژی بدن را افزایش می دهد، کرم های روده را از بین می برد و اندام های حیاتی بدن را تمیز می کند. آنتی اکسیدان های موجود در خرما به پوست درخشندگی طبیعی می بخشد و بافت مو را بهبود می بخشد.

خوردن خرما هر روز به کاهش وزن، درمان یبوست و تقویت ایمنی کمک می کند و تاثیر مثبتی بر سلامت استخوان و مغز دارد و از بیماری هایی مانند سرطان و بیماری های قلبی پیشگیری می کند.

7 خرما در روز ایده آل خواهد بود. اما اگر ترجیح می دهید کمتر مصرف کنید، باز هم اشکالی ندارد. خواص دارویی خرما می تواند برای افراد مبتلا به دیابت و پیش دیابت نیز مفید باشد. در واقع خرما حاوی آنتی اکسیدان و ضد التهاب است.

آنها سرشار از پلی فنول و بسیاری از مواد مغذی و ترکیبات دیگری هستند که به انسولین کمک می کنند. با این حال، اگر دیابت دارید، همیشه باید با پزشک مشورت کنید تا بهترین زمان مصرف خرما را بدانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.