جنازه ای که در یخچال صنعتی زاگرس پیدا شد

یخچال فریزر پایین با دلایل خوبی بسیار محبوب است.

این مدل‌ها فضای ذخیره‌سازی بزرگی را برای هر دو بخش یخچال و فریزر فراهم می‌کنند و امکان قرار دادن آسان محتویات در اندازه‌ها و عرض‌های مختلف را فراهم می‌کنند.

یخچال صنعتی زاگرس از بالاترین کیفیت برخوردار است.

بسیاری از مردم همچنین ترجیح می‌دهند که قسمت یخچال مستقیماً در سطح چشم قرار گیرد و پیدا کردن سریع آنچه را که نیاز دارند آسان‌تر می‌کند.

یخچال درب فرانسوییخچال درب فرانسوی

TrŠs jolie – یخچال فرنچ Door ظاهری مدرن را به آشپزخانه شما می آورد.

نه تنها تنظیم پایین فریزر به معنای بلوک های بزرگ فضای ذخیره سازی است، بلکه توانایی باز کردن تنها یک درب یخچال در هر بار خروج هوای خنک را به حداقل می رساند.

یخچال

بسیاری از مدل ها دارای یک فریزر به سبک کشو هستند، اما برخی از آنها شامل درهای فرانسوی در قسمت فریزر نیز هستند.

درهای فرانسوی به یک فضای چرخشی کوچک نیاز دارند و درست مانند مدل‌های فریزر پایین استاندارد، تطبیق‌پذیری زیادی در قرار دادن اقلام گسترده یا بزرگ وجود دارد.

اگر به دنبال یک مناسب برای یخچال جدید خود هستید، مدل‌های با عمق کم بهترین راه برای محدود کردن میدان هستند! این دسته از یخچال ها معمولاً بین 27 تا 30 اینچ عمق دارند و به راحتی با چیدمان آشپزخانه شما ترکیب می شوند و از فضای شما نهایت استفاده را می برند.

اگر به دنبال حفظ فضای اتاق و ایجاد ظاهری کاملاً یکپارچه هستید، یک یخچال با عمق معکوس ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

یخچال مینییخچال مینی

آیا به دنبال یک یخچال بزرگ نیستید؟ بگذارید یک یخچال کوچک راه حل شما باشد! یخچال‌های کوچک قدرت خنک‌کنندگی مورد نیاز شما را در بسته‌بندی بسیار کوچک‌تر فراهم می‌کنند و آن را به گزینه‌ای عالی برای آشپزخانه‌های کوچکتر، دفاتر، اتاق‌های استراحت و غیره تبدیل می‌کنند.

یخچال‌های کوچک در اندازه‌ها و پیکربندی‌های مختلف، با گزینه‌هایی مانند محفظه فریزر مجزا، درهای دوتایی، یا جلوی شیشه‌ای موجود هستند.

برخی از مدل ها به صورت مستقل طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر برای نصب در کابینت ساخته شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.