جاکلیدی بچه گانه پیشرفته ترین جاکلیدی شناخته شده است

آیا تا به حال خواسته اید یک جاکلیدی برای هدف خاصی تهیه کنید، اما مطمئن نبودید که چه چیزی را تهیه کنید؟ آیا تا به حال با انواع مختلف گیج شده اید زیرا تعداد زیادی در بازار وجود دارد؟ ناراحت نباش! این مقاله انواع مختلف جاکلیدی و نحوه استفاده از آنها را برشمرده است.

جاکلیدی بچه گانه از باکیفیت ترین جاکلیدی ها می باشد.

جاکلیدی خالی جاکلیدی خالی از همه همه کاره ترین آنهاست – می تواند از یک برچسب ساده به عنوان یک مینی بیلبورد برای لوگوها و برندهای شرکت شما تبدیل شود.

جاکلیدی های خالی می توانند از پلاستیک یا فلز ساخته شوند، به این معنی که شخصی سازی آن ها با یک شرکت چاپ خوب کار آسانی خواهد بود.

امتیاز: جاکلیدی های خالی رنگین کمانی از رنگ ها دارند، بنابراین تبدیل آنها به جاکلیدی سفارشی مطمئناً سرگرم کننده خواهد بود! از آن‌ها به‌عنوان اقلام تبلیغاتی در رویدادها، هدایای ساده در گردهمایی‌ها استفاده کنید، یا یکی را در دست خود نگه دارید!

تگ‌های Dog Tag KeychainDog یکی از لوازم جانبی خنک‌تر این روزها هستند! سفارشی کردن و تبدیل آن به جاکلیدی، یا چاپ یک لوگوی عالی روی آن و تبدیل آن به یک آویز زیبا.

جاکلیدی

برچسب‌های سگ عمدتاً توسط سربازان ارتش برای شناسایی استفاده می‌شد، اما اکنون می‌توان از آن به عنوان یک برچسب نام برای کلیدها و اقلام کوچکی که روزانه به آنها نیاز دارید استفاده کرد.

شما می توانید به عزیزان خود برچسب های شخصی خود را هدیه دهید و برچسب های خود را با مجموعه آنها مطابقت دهید!کارابین ها در هر شرایطی مفید هستند، به خصوص زمانی که به یک سفر خارج از منزل می روید.

داشتن اینها روی یک جاکلیدی ممکن است شما را به عنوان MVP در کمپینگ ها با عملکرد آنها تبدیل کند.

کارابین ها را می توان برای ایمن کردن چادرها و کیف ها استفاده کرد و همچنین می تواند پتانسیل نگهدارنده کلید شما را به حداکثر برساند.

آن را در یک سفر پیاده روی یا حتی به یک گردش در ساحل با خود ببرید.

شما همچنین می توانید آن را سفارشی کنید و تعداد بیشتری از آنها را برای خانواده یا تیم خود ایجاد کنید تا مطابقت داشته باشند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.