جاشمعی چوبی بلند تاثیر بالایی در کاهش افسردگی دارد

آیا شمع دوست دارید؟…

کمتر کسی جرات دارد به این سوال پاسخ منفی بدهد.

خوب، زیبا و ارزان، حقیقت این است که آنها در هر گوشه ای، از اتاق خواب گرفته تا حمام، زیبا به نظر می رسند و هنگام روشن شدن، حس گرم و رمانتیکی به محیط می بخشند.

جاشمعی چوبی بلند خرید و فروش بالایی دارد.

ما در Decofilia طرفدار شمع‌ها هستیم، وقتی صحبت از تزیین و ارائه آن «لطف لطف» به استایل نهایی یک پروژه طراحی داخلی می‌شود.

و اگرچه آنها می توانند به تنهایی روی یک بشقاب یا سینی بروند، در این پست می خواهیم به ظرف آنها ادای احترام کنیم: شمعدان ها.

کلمه candlestick از لاتین candelabrum (متوسط، ابزار یا تکیه گاه شمع) گرفته شده است و در واقع در بسیاری از زبان ها کلمه candle نیز از آنجا گرفته شده است (مانند “candel” در انگلیسی یا “candela” در ایتالیایی).

جاشمعی

بنابراین، شمع و لوستر پیوند ناگسستنی دارند.

نمی دانیم که این به خاطر تداعی های لاتین است یا دیگر، حقیقت این است که وقتی از لوسترها صحبت می کنیم اولین تصویری که به ذهن می رسد یا آن محیط های کلاسیک و قصری قرن پانزدهم است که میزهای بلند و شیک را تزئین می کند یا خوب، بدتر از آن، فیلم های ترسناک، آنهایی که در آنها نور خاموش می شود و شما باید شمعدان را در دست بگیرید و نور کم را کشف کنید که قاتل کجاست…

با این حال، هیچ چیز نمی تواند دور از واقعیت باشد: امروزه طراحی به لوسترها نیز رسیده است و ما می توانیم قطعات بسیار مدرن، اصیل، زیست محیطی یا سرگرم کننده را برای هر سلیقه و سبکی پیدا کنیم.

زمانی که تصمیم می گیریم از لوستر برای تزئین یک محیط استفاده کنیم، این لوستر به تمرکز تزئینی تبدیل می شود و شمع را در پس زمینه می گذارد.

یعنی در این موارد شمع معمولاً سفید و ساده (معمولاً کشیده) بدون زیورآلات جانبی است تا از شیء تزئینی واقعی یعنی تکیه گاه آن برجستگی نگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.