جاشمعی دیوارکوب سبب آتش سوزی در ساختمان پلاسکو جدید شد

لطفا هرگز شمع های در حال سوختن را بدون مراقبت رها نکنید. دور از دسترس کودکان یا حیوانات خانگی و دور از اشیاء قابل اشتعال نگهداری شود.

شمع باید با جاشمعی دیوارکوب یا با موم داغ در جا شمعی ثابت شود. اجازه ندهید شمع تا انتها بسوزد، در غیر این صورت شمعدان آسیب می بیند.

شکل زیبای طاق هر میز چیده شده را غنی می کند. می توانید آن را به صورت تکی یا دسته جمعی با پاپیون های ریز و درشت از این سری تزیین کنید.

شمعدان مجهز به شمع، بالای تزئین میز قرار گرفته و فضایی جشن را القا می‌کند. طراحی ساده و مدرن با هر فضای داخلی می‌آید و آرامش را ساطع می‌کند. یک وسیله جانبی پایدار برای ساعاتی دلپذیر در زیر نور شمع.

بنیاد الاقصی برای بازسازی اماکن مقدس اسلامی گام جدیدی را توسط اسرائیل و سازمان های یهودی در چارچوب طرح خود برای یهودی سازی بیت المقدس و تأسیس معبد ادعایی انجام داده است.

بعد از بازدید میدانی که صبح روز پنجشنبه توسط بنیاد در مسجد الاقصی و اطراف آن انجام شد، بنیاد گفت که مؤسسه موسوم به معبد یک شمعدان طلایی برپا کرده است که آن را «شمعدان معبد» در مقابل مسجد الاقصی نامیده است. دروازه مغربی، نزدیک ضلع غربی مسجد الاقصی.

مؤسسه معبد عمداً این شمعدان را در مکانی قرار داده است که منظره مسجد الاقصی و قبه الصخره را پنهان می کند و آنها آماده هستند تا آن را به داخل سازه ای که با هزینه مسجد الاقصی به دنبال ساخت آن هستند منتقل کنند.

شمعدان

در بیانیه ای از سوی بنیاد الاقصی آمده است که مؤسسه معبد «به تازگی تاج ویژه ای برای کشیش اعظم موعود معبد ادعایی سوم آماده کرده است.

بنیاد توضیح داد که این منورا سال‌ها در یکی از خیابان‌های شهر قدیمی اورشلیم قرار گرفته بود و مؤسسه موسوم به «معبد» با هزینه 100 هزار دلاری به آن افزوده شد و اخیراً آن را بر روی یک مکان قابل مشاهده نصب کردند. و مکان رفیع رو به مسجد الاقصی از سمت غرب.

بر اساس آنچه موسسه موسوم به “معبد” گفته است، این شمعدان از طلای خالص به وزن 45 کیلوگرم 24 قیراط و با هزینه 3 میلیون دلار ساخته شده است.

بنیاد الاقصی در بیانیه خود نسبت به اقدامات تدریجی که هر روز توسط سازمان های اسرائیلی برای ساختن ساختار ادعایی تشدید می شود، هشدار داد.

او گفت که سازمان های اسرائیلی به طور فشرده و روزانه گروه های یهودی را با همراهی راهنماهایی که نقشه ها و توضیحات را حمل می کنند، می پذیرند.

بنیاد الاقصی در بیانیه خود از همه فلسطینی ها و جهان اسلام و عرب خواست تا در همه فعالیت های حمایتی از آنها حول موضوع بیت المقدس و مسجد الاقصی متحد شوند.

شیخ کمال الخطیب، معاون نهضت اسلامی در فلسطین اشغالی گفت: طرف اسرائیلی در هیستری ساخت معبد سوم به سر می برد که شامل بسیاری از ویژگی های رفتار طرف یهودی برای تحکیم این اعتقاد و پیشگویی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.