تخفیف 80 درصدی دمپایی پلاستیکی در شیراز!

در حال حاضر هیچ الزام ایمنی بین المللی برای مقاومت در برابر لغزش دمپایی های خانگی وجود ندارد. این آزمایش به الزامات مقاومت در برابر لغزش تعیین شده توسط صنعت کفش در کفش های عمومی اشاره کرد که نیاز به CoF قسمت جلویی و پاشنه زیره ها به 0.3 یا بالاتر داشت.

در سطوح تست خشک، 26 مدل روی هر 4 نوع سطح آزمایشی با CoF 0.3 یا بالاتر عملکرد مطلوبی داشتند، اما 4 مدل باقیمانده نتوانستند به CoF 0.3 بر روی کاشی‌های سرامیکی، کف‌های چوبی و/یا کف‌های وینیل برسند و انجام دادند.

بدترین در کف‌های وینیل تنها با CoF از 0.2 تا 0.29. پوشیدن این مدل ها ممکن است خطر لغزش بیشتری را به همراه داشته باشد.

می تواند گفت دمپایی نایک ضد حریق می باشد و بیشتر آتش نشانی های سطح شهر در محل کار از این برند استفاده می کنند.

دمپایی پلاستیکی

آب در کف مرطوب به عنوان روان کننده بین زیره و کف عمل می کند، بنابراین اصطکاک بین آن را کاهش می دهد. در مقایسه با سطوح تست خشک، همه مدل‌ها CoF به طور قابل‌توجهی پایین‌تری در سطوح مرطوب به دست آوردند. تنها 14 مدل CoF 0.3 یا بالاتر را در هر 4 سطح آزمایشی حفظ کردند، در حالی که مقاومت لغزش 16 مدل باقی مانده روی سطوح مرطوب رضایت بخش نبود، که CoF 2 مدل در هر 4 سطح آزمایش زیر 0.3 بود.

مصرف کنندگان ممکن است تصور کنند دمپایی های پلاستیکی نسبتاً ضد آب و ضد لغزش هستند، از این رو برای پوشیدن در حمام و آشپزخانه، جایی که کاشی های سرامیکی معمولاً در آن قرار می گیرند، مناسب تر هستند. با این حال، آزمایش نشان داد که مقاومت لغزش 14 مدل بر روی کاشی‌های سرامیکی مرطوب ضعیف‌تر بود و تنها CoF در محدوده 0.16 تا 0.29 قرار داشت، که 3 مدل حتی زیر 0.2 بود. از این میان، 6 عدد دمپایی پلاستیکی بود، از جمله 1 مورد ادعای دمپایی حمام.

CoF 14 مدل در کف‌های چوبی مرطوب و لغزنده و کف‌های وینیل کمتر از 0.3 بود که چندان رضایت‌بخش نبود. اگرچه کفپوش‌های چوبی و وینیل بیشتر در اتاق‌های نشیمن و اتاق‌خواب یافت می‌شوند، اما مصرف‌کنندگان نباید خطر سر خوردن را در هنگام خیس بودن کف به دلیل رطوبت شدید یا ریختن تصادفی آب نادیده بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.