🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

تامین کنندگان زغال مخصوص قلیان

زغال مخصوص قلیان، از باقی مانده بخش های مختلف گیاهان حاصل می شود. زغال، دارای وزنی سبک و به رنگ سیاه است، که قابلیت شکسته شدن دارد. قسمت عمده زغال، از کربن تشکیل شده است و به صورت فله و بسته بندی عرضه می گردد. تامین کنندگان زغال مخصوص قلیان، همواره سعی می کنند که زغال های مرغوب و با کیفیت بالا، به صورت گسترده در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. 

تامین کنندگان زغال مخصوص قلیان

مقایسه زغال مخصوص قلیان با سایر نمونه ها

مقایسه زغال مخصوص قلیان با سایر نمونه ها زغال مخصوص قلیان، از چوب درختانی مثل لیمو، پرتقال و بلوط به دست می آیند. عواملی که موجب شده است این نمونه از زغال ها در مقایسه با زغال های دیگر برتری داشته باشند، عطر عالی و کیفیت مطلوب آن ها است. در حال حاضر، انواع زغال های مرغوب، به خصوص زغال های مربوط به درخت لیمو به طور بسته بندی شده و در وزن های گوناگون به فروش می رسد. 

زغال مخصوص قلیان، دارای ویژگی های منحصر به فردی است. یکی از این ویژگی ها، این است که به محض در معرض قرار گرفتن آتش، سریع سرخ شود و از ماندگاری بالایی برخوردار باشد. دود نکند و جرقه نزند. زیرا دود ممتد، باعث به وجود آمدن سر درد می شود. از دیگر ویژگی های مهم زغال مخصوص، به جا ماندن خاکستر بعد از سوختن کامل آن است. یکی از انواع زغال، زغال فشرده قلیان است. زغال فشرده در مقایسه زغال لیمو، قیمت ارزان تری داشته و البته، دوام بهتری دارد. مواد تشکیل دهنده زغال فشرده، شامل مواد ضایعاتی، مانند خرده چوب و کاه، خاک اره، پوست گردو و خاک زغال است. 

نوع دیگری از زغال، جکسون است که نسبت به زغال مخصوص، بوی نامطبوعی داشته و ماندگاری بالایی دارد. البته، مصرف آن آسان تر بوده و به دلیل حجم کمی که دارد، حمل و انتقال آن به راحتی صورت می گیرد. نمونه دیگر، زغال بامبو است و هنگامی که به طور کامل می سوزد، خاکستر آن بر روی زغال مانده و بر روی زمین نمی ریزد. درحالی که، خاکستر زغال لیمو پخش شده و ممکن است که بر روی زمین بریزد. ناگفته نماند که زغال مخصوص قلیان و تولید شده از درختان در مقایسه با زغال های دیگر، گاز های سمی کمتری را از خود انتشار می دهد. 

قیمت روز زغال مخصوص قلیان

قیمت روز زغال مخصوص قلیان قیمت روز زغال مخصوص قلیان، از طرق مختلفی امکان پذیر است. از جمله عواملی که بر قیمت این محصول تاثیرگذار است، می توان به نوع زغال، حجم آن و تولید کننده اشاره کرد. خرید به صورت عمده و مستقیم از تولید کننده، بسیار مقرون به صرفه تر و قیمت نهایی بسیار مناسب تمام می شود. 

🔹 مجموعه زغال بریشان شما را به خرید بهترین انواع زغال ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که زغال خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید