با شال مبل مکرومه پلیور مردانه ببافین

برای ساخت شال مبل مکرومه می توانید از مکرومه های تازه استفاده کنید همچنین مبل ابتدایی برای مبلمان اتاق نشیمن است، سپس سایر مبلمان از راه می رسد (اگر قبلاً وجود نداشته باشد): بوفه، کتابخانه، صندلی راحتی، پاف و غیره. آگاهی از آنچه می خواهید اضافه کنید می تواند به شما در انتخاب شکل کمک کند، سبک و رنگ اتاق نشیمن.

اگر در این وبلاگ جستجو کنید، مقالات زیادی پیدا خواهید کرد که در مورد سبک ها و روند مبلمان صحبت می کنند.

روی مبل ننشینید مبل ها برای نشستن، قرار دادن پاها و دراز کشیدن ساخته شده اند وقتی در مغازه هستید، این کار را انجام دهید!

و حداقل 5 دقیقه قبل از بلند شدن مجدد بنشینید مبل هایی که ممکن است به محض نشستن سفت به نظر برسد، می تواند تودوزی با موادی مانند مموری فوم داشته باشد پس از چند دقیقه با بدن شما سازگار می شود و به شما راحتی استثنایی می دهد.

در غیر این صورت ممکن است نرمی بیش از حد اولیه شما را گمراه کند و بعد از پنج دقیقه آن مبل تقریباً ناراحت کننده شود.

بدن باید به طور کامل احساس حمایت کند، بدون کمبود یا فشار بیش از حد لوازم جانبی مانند پشتی سر، بالشتک کلیه و غیره را امتحان کنید.

تنها به این ترتیب خطر انتخاب مبل، شاید زیبا، اما ناراحت کننده را نخواهید داشت.

5- از درخواست گواهی گارانتی، استفاده و نگهداری چرم و پارچه خودداری کنید
کلیه محصولات مبلمان باید همراه با گواهی استفاده و نگهداری که شامل قوانین نگهداری و تعمیرات نیز می باشد همراه با اجزای اصلی تحویل داده شود. مبل همچنین باید حاوی قوانین شستشوی پارچه و هر نوع نگهداری در مورد چرم باشد.

همچنین بپرسید که آیا ضمانت های اضافی (علاوه بر دو سال کلاسیک مورد نیاز قانون) مانند در دسترس بودن قطعات یدکی وجود دارد یا خیر.

گواهینامه ها را دور نریزید، بلکه آنها را برای بررسی های بعدی نگه دارید، به خصوص برای مشاوره در شستشوی پارچه ها، تمیز کردن چرم های اکو یا چرم. هر از گاهی آنها را بخوانید و به یاد داشته باشید که اسپری پاک کننده های سوپرمارکت، مانند چربی زداها، دارونما برای همه بیماری ها نیستند و گاه آسیب های جبران ناپذیری به بار می آورند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.