با دستگاه روغن گیر خانگی کوچک به أارمد چند ده میلیونی در ماه برسید

دستگاه روغن گیر خانگی کوچک همه کاره هستند.

گرمای تولید شده در فرآیند می‌تواند بر برخی مواد به روش‌های نامطلوب تأثیر بگذارد و محصولات سخت‌تر مانند آجیل نسبت به محصولات نرم‌تر مانند میوه‌ها گرمای بیشتری تولید می‌کنند.

برای مقابله با گرمای اضافی، برخی از کاربران با کنترل دما به نوعی مواد خاصی را با فشار سرد انتخاب می کنند.

آنها ممکن است از برخی مواد شیمیایی اضافی یا یک سیستم گریز از مرکز برای کمک به بیرون کشیدن روغن ها بدون افزودن فشار بیشتر استفاده کنند.

مناطق استفاده از ماشین استخراج روغن
شما می‌توانید سبک‌های مختلفی را برای نگهداری انواع محصولات کشاورزی پیدا کنید و می‌توانید از آن‌ها محصولات زیادی مانند روغن‌ها، روغن‌های آشپزی، عطرها، لوازم آرایشی، صابون‌ها، غذای حیوانات خانگی، سوخت‌های زیستی، درمان‌های چوب و رنگ تهیه کنید.

برخی از منابع گیاهی که با ماشین های استخراج روغن کار می کنند عبارتند از:

دانه ها: روغن ها می توانند از دانه هایی مانند پنبه دانه، کنجد، شاهدانه، آفتابگردان، آمارانت و کلزا تهیه شوند. آنها اغلب در کاربردهای پخت و پز استفاده می شوند، اما می توانند در موادی مانند سوخت و رنگ نیز یافت شوند.

دستگاه روغن گیر خانگی کوچک

آجیل: صنعت برداشت آجیل می تواند روغن را از بادام زمینی، بادام، فندق، بادام هندی و بسیاری از آجیل های دیگر تولید کند.

این روغن‌ها نسبت به سایر روغن‌ها گران‌تر هستند، زیرا فرآیند استخراج سخت‌تر است.

آنها به فشار بیشتری برای شکستن نیاز دارند، اغلب نیاز به جدا شدن دارند و گرمای بیشتری نسبت به سایر محصولات تولید می کنند. روغن فندق در غذا و آشپزی رایج است و در لوازم آرایشی نیز کاربرد دارد.

سبزیجات و میوه ها: روغن به دست آمده از میوه ها و سبزیجات مانند زیتون، میوه نخل و آووکادو در آشپزی و همچنین سوخت های زیستی، لوازم آرایشی و صابون ها استفاده می شود. مرکباتی مانند لیمو و پرتقال را نیز می توان فشرده کرد و در اسانس ها استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.