با تلویزیون سامسونگ 49 اینچ منحنی در بانه وسد خود را 8 برابر کنید

وقتی صحبت از ماهیت چرخه‌ای راه‌اندازی تلویزیون به میان می‌آید، کنوانسیون حکم می‌کند که پس از یک سال عرضه‌های بزرگ و انقلاب‌های سخت‌افزاری، سال آینده‌ای فرا می‌رسد که در آن پیشرفت‌ها تدریجی‌تر بوده و بر ویژگی‌های نرم‌افزار به‌روز متمرکز شده‌اند.

تلویزیون سامسونگ 49 اینچ منحنی در بانه از بهرتین تلویزیون ها می باشد.

در سال 2021 سامسونگ گام های بزرگی به جلو برداشت، با نکات برجسته ای که شامل مدل های مصرفی MicroLED با اندازه های گزاف و قیمت گزاف، QLED های نئو با مینی ال ای دی های حیرت انگیز کوچکی بود که فاصله را با OLED کاهش می داد و نسخه جدیدی از جعبه مبتکرانه One Connect که می تواند به آن وصل شود.

پایه پایه تلویزیون

در نگاه اول، سال 2022 کمی کمتر تاریخی به نظر می رسد.

بار دیگر، MicroLED ها و Neo QLED ها و همچنین ارتقاء تلویزیون های سبک زندگی برند، پلتفرم جدید NFT و فناوری های بهبود AV به لطف یک پردازنده نئو کوانتومی ارتقا یافته وجود دارد.

تلویزیون

با محصولات و فن‌آوری‌های بسیار زیادی که می‌توان با آن‌ها مقابله کرد، تحولات کلیدی را در کل محدوده و همچنین تمام اطلاعات موجود (اعم از رسمی و غیر رسمی) برای مدل‌های خاص تلویزیون سامسونگ 2022 که در مورد آنها می‌دانیم جمع‌آوری کرده‌ایم.

به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.

جدیدترین نسخه پردازنده نئو کوانتوم سامسونگ، فناوری‌های بهبود صدا و بصری را در سراسر محدوده به ارمغان می‌آورد.

برخی از مدل‌های 4K و 8K Neo QLED از 120 هرتز به 144 هرتز ارتقا می‌یابند و درجه‌بندی روشنایی نور پس‌زمینه از 12 بیت به 14 بیت افزایش می‌یابد.

یک ویژگی جدید Shape Adaptive Light Control وجود دارد که دقت روشنایی را نیز افزایش می دهد و نرم افزار Object Depth Enhancer برای بهبود درک عمق معرفی می شود.

از نظر صوتی، سامسونگ به فناوری Object Tracking Sound خود ادامه می‌دهد و نسخه جدیدی به نام Object Tracking Pro را اضافه می‌کند که بر اساس نسخه‌های قبلی OTS با اضافه کردن بلندگوهای روشن‌کننده که به حرکت بهتر صدای تلویزیون در پشت سر هم با تصویر روی صفحه‌نمایش کمک می‌کند، ساخته شده است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.