کارتن مقوایی محکم منجر به تصادف زنجیره ای در جاده هراز شد

اگر اقلام زیادی برای نگهداری و سازماندهی دارید، کارتن مقوایی محکم مناسب و به طور گسترده در دسترس هستند. از جعبه‌ها برای سازماندهی دراپ باکس در گاراژ خود استفاده کنید.

آنها را در قفسه ها ردیف کنید، اقلامی را که در داخل آنها هستند بنویسید و آنها را پر کنید. بازیابی اقلام بسیار سریع خواهد بود. نوارهای کوچک‌تری از مقوا را برش دهید و آن‌ها را به خوبی درون جعبه‌ها قرار دهید تا جداکننده‌هایی ایجاد کنید یا چیزها را صاف نگه دارید.

جعبه های مقوایی راه راه برای دیوراما یا ایجاد یک صفحه نمایش ارزان قیمت برای یک پروژه عالی هستند. معلمان متوجه خواهند شد که این تابلوهای نمایش کمک های بصری بسیار خوبی در کلاس درس می سازند.

وقتی کارتان با یک نمایشگر برای سال تمام شد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را تا کنید و داخل کمد نگه دارید تا در سال بعد دوباره از آن استفاده کنید.  وقتی نوبت به بازی مدرسه می رسد، از مقوای راه راه برای ساخت وسایل و مناظر خود استفاده کنید تا بتوانید در حد بودجه خود باشید.

کارتن مقوایی محکم

باور کنید یا نه، مقوای راه راه برای ساخت مبلمان به اندازه کافی محکم است. بسیاری از افراد مبتکر و مقتصد مقوای ضایعاتی خود را به صندلی، تخت، میز و سایر وسایل خانه خود تبدیل می کنند.

مبلمان مقوایی برای دانشجویان کالج و اتاق بچه‌ها ایده‌آل است، وقتی درست ساخته شود، محکم‌تر از آن چیزی است که انتظار دارید. می توانید از مقوای راه راه در باغ خود برای کارهای مختلف استفاده کنید.

از آن به عنوان مالچ برای جلوگیری از علف های هرز استفاده کنید. جعبه ای را روی نهال های لطیف خود قرار دهید تا از آنها در برابر آفتاب گرم تابستان در ظهر تابستان محافظت کنید یا از آنها در برابر بادهای شدید محافظت کنید.

و اگر متوجه شدید که بیش از آنچه می توانید ذخیره کرده اید، آن را خرد کرده و در سطل کمپوست خود قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.