با استفاده از مویز در بازار تهران می توانید چشمانی تیزبین داشته باشید

کشمش به دلیل غنی بودن از کربوهیدرات ها و فیبرها و همچنین آهن و پتاسیم می تواند کمک شایانی به رژیم غذایی ورزشکاران کند ، به خصوص زمانی که به دنبال افزایش انرژی با کیفیت به بدن هستند.

همچنین از آنجایی که کشمش عمدتاً دارای فیبر نامحلول است، می‌تواند انتقال روده را تسریع کند و مانند سایر میوه‌های خشک برای پیشگیری یا رفع یبوست مفید باشد .

آنها همچنین می توانند بدون استفاده از شیرینی ها، شیرینی ها یا سایر منابع قندهای رایگان که باید در رژیم غذایی آنها را کاهش دهیم، میل به شیرینی را به روشی سالم آرام می کنند.

مویز در بازار تهران از مناسب ترین قیمت برخوردار است.

به همین دلیل، همانطور که دانشمندان آمریکایی به این نتیجه رسیده اند ، کشمش می تواند برای تغذیه سالم، کاهش قند در رژیم غذایی معمول و کاهش وزن و در عین حال محافظت از بدن مفید باشد .

از سوی دیگر، می تواند یک میان وعده سالم برای تسکین خارش بین وعده های غذایی باشد، زیرا همانطور که در کودکان نشان داده شده است ، مصرف کشمش باعث سیری می شود و به کاهش دریافت بعدی غذا کمک می کند .

مویز

علاوه بر تمام این فواید، پلی فنول ها و آنتی اکسیدان ها و همچنین غنی بودن آن از فیبر و پتاسیم می تواند باعث کاهش عوامل خطر مختلف قلبی عروقی مانند چربی خون، فشار خون ، گلیسمی و انسولینمی و غیره باشد.

نتیجه گیری در مجله علوم غذایی منتشر شده است.

میوه های خشک نه تنها طعم تابستان را طولانی می کنند بلکه شیرینی متفاوتی را برای ما به ارمغان می آورند.

خشک کردن یا کم آبی که برخی از میوه‌های تازه در معرض آن قرار می‌گیرند، عملیاتی است که به منظور کاهش هرچه بیشتر محتوای آب موجود در میوه، به منظور فلج کردن عملکرد میکروب‌هایی که برای زندگی به رطوبت نیاز دارند، طراحی شده است.

برای رسیدن به این هدف از گرمای طبیعی (قرار گرفتن در معرض آفتاب) یا حرارت مصنوعی (احتراق چوب یا زغال سنگ، گاز یا برق) استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.