بالاترین کیفیت در تلویزیون سامسونگ 49 اینچ منحنی در بانه یافت می شود

برخی از شرکت‌های تلویزیون‌های هوشمند مانند سامسونگ، ویزیو و ال‌جی، فروشگاه‌های اپلیکیشن اختصاصی خود را با تعداد برنامه‌های متفاوت دارند.

تلویزیون های هوشمند سونی و شارپ که مبتنی بر سیستم عامل Android TV هستند، به بیش از 600 برنامه دسترسی دارند.

تلویزیون سامسونگ 49 اینچ منحنی در بانه از متنوع ترین تلویزیون ها می باشد.

سیستم عامل فایرفاکس که اخیراً توسعه یافته است، که پاناسونیک شروع به استفاده از آن در تلویزیون های هوشمند خود کرده است، فروشگاه برنامه های خود را نیز خواهد داشت.

موارد اضافی: البته، بیش از 10 ویژگی تلویزیون هوشمند وجود دارد که می توان آنها را “باید” در نظر گرفت.

برای مثال، قابلیت Skype، چه داخلی و چه با دوربین اختیاری، یک ویژگی ضروری است، اما فقط برای افرادی که فعالانه از Skype برای برقراری تماس های تلفنی و ویدیویی استفاده می کنند.

تلویزیون

کنترل صدا و/یا کنترل حرکت یکی از ویژگی‌هایی است که در برخی از تلویزیون‌های هوشمند وجود دارد که باید حتماً آن را بررسی کنید زیرا روشی فوق‌العاده جالب برای کار کردن با آن است.

با این حال، همه دوست ندارند از این روش ها استفاده کنند.

(کنترل صدا ممکن است گاهی دشوار باشد.) یکی دیگر از ویژگی هایی که داشتن آن مفید است، اتصال اترنت سیمی است، علاوه بر اتصال Wi-Fi رایج تر که در اکثر تلویزیون های هوشمند تعبیه شده است.

اگرچه اتصال سیمی سریع‌تر، قابل اطمینان‌تر است و می‌تواند داده‌های بیشتری را منتقل کند، بسیاری از مردم در نزدیکی تلویزیون خود درگاه اترنت ندارند.

هیچ چیز در زندگی عالی نیست، اما اگر بیشترین – ترجیحاً همه – ویژگی‌های بالا را داشته باشید، تقریباً کامل‌ترین تلویزیون هوشمند را خواهید داشت. EH

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.