بازرگانی خرید زغال درختان جنگلی

زغال درختان جنگلی جهرم در استان فارس بهترین زغال در سطح کشور را دارد از دلایل باکیفیت بودن زغال جهرم می توانیم به پوک نبودن آن ها اشاره کرد که همین مسئله باعث ماندگاری شعله حتی در صورت باد زدن کم نیز می شود، زغال ها خیلی دود نمی کند و مقدار ته مانده آن بسیار کم می باشد.

بازرگانی خرید زغال درختان جنگلی

زغال درختان جنگلی در اندازه و مقدار متفاوت

زغال درختان جنگلی در اندازه و مقدار متفاوت

 زغال چوب :  زغال ماده ای شکننده و سیاه‌ رنگ است که از باقی‌ ماندن ناشی از سوختن چوب نیز به دست می آید.

به مرور زمان استفاده های آن با توجه به استفاده های بشر دستخوش تغییرات زیادی شد. در ایران نیز تولید زغال چوب روسی به واسطه وجود جنگل ها و باغات مرکبات در نقاط مختلفی رونق داشته و امروزه به یک صنعت و تجارت تجارت بزرگ در بازار تبدیل شده است

مصرف زغال امروزه بیشتر جنبه تفریحی برای مصارفی مانند قلیان، استفاده در سفره خانه ها، پخت انواع کباب است و  نمونه های مرغوب به کشورهای دیگر را دارد.

صادرات زغال:

زغال لیمو، نمونه ای بسیار مناسبی از زغال است که از چوب درختان به دست می آید. این زغال با دوام و یکدست بوده و آرام می‌سوزد. کاربرد اساسی آن برای قلیان است.
زغال از مواد متنوعی مانند چوب، زغال سنگ نارس، چوب خیزران و نارگیل ساخته می شود.
زغال فشرده نیز شکلی از زغال چوب است که از قطعات خرد چوب و کاه و غیره تهیه می‌شود.
  زغال کبابی زغال لیمو، بلوط، پسته، سیب، انجیر و غیره .  ویژگی زغال خوب:

 

به راحتی خاموش نمی شود

با دوام باشد

دود نمی کند

 بو نداشته باشد

جرقه نداشته باشد

پرحرارت است

خاکستر فراوان تولید نمی کند

بهترین زغال سبک قلیان میوه ای زغال لیمو است که از چوب مرکبات تهیه می شود این نوع زغال برش خورده و کوچک است به آسانی در آتش گردان گداخته می شود و بعد از چرخاندن کاملا گداخته می شود.

زغال یکی از مواد مصرفی در ایران است زغال در اندازه متفاوت وجود دارد و بخش جدایی ناپذیری از آنهاست، ما سالهاست استفاده از زغال را برای کشیدن قلیان، درست کردن کباب و چایی اتیشی به شعله گاز ترجیح داده ایم، پخت غذا با زغال طعم مثل طعم غذا در صحرا را می دهد که موجب خوشمزه تر شدن غذا می شود، ولی گاز از چنین خاصیتی را ندارد.

چوب مناسب برای زغال چوب سخت معمولا چوب هاي سخت به خوبي و به آرامي مي سوزند و ذغال هاي با دوامي را به جا مي گذارند. چوب هاي سخت لزوماً هميشه محکم تر و مقاوم بیشتری به نسبت چوب های نرم ندارند. درختهاي آن ها برگ های پهنی دارند و برگ اکثر آن ها در پاييز مي ريزد.

چوب نرم آتش توليد شده از چوب نرم  داراي حرارت زيادي است ولي عمر کوتاه دارد. درخت هایی با چوب نرم اصولا برگهاي سوزني دارند و اکثراً هميشه سبز هستند.

عرضه انواع زغال درختان جنگلی

عرضه انواع زغال درختان جنگلی

 عرضه انواع زغال درختان جنگلی زغال درختان جنگلی را می توانیم برای درست کردن چایی، غذا، در باغ ها و همچنین سفره خانه ها و غیره استفاده کرد که بهترین زغال را می توانیم به صورت اینترنتی و همچنین فروشگاه های زنجیره ای خریداری نمود و استفاده کرد که اگر قصد خرید به صورت اینترنتی را داشته باشیم سایت ما بهترین گزینه برای خرید است که هم زغال با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و هم این که قیمت مناسب تری نسبت به جاهای دیگر دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.