بازرگانی خرید زغال درجه یک

در حال حاضر در ایران از زغال لیمو به عنوان زغال درجه یک یاد میشود.این نوع از زغال هنگام سرخ شدن هیچ جرقه ایی از خود نمیدهد. بدون بو است و مانع از سر درد می شود. این زغال از تنه ی درخت لیمو بدست می آید.وماندگاری بسیار بالایی دارد و زود خاموش نمیشود و هُرم بسیار خوبی دارد.

بازرگانی خرید زغال درجه یک

مزیت های استفاده از زغال

مزیت های استفاده از زغال

امروزه تعداد بسیاری از کارخانه‌ها در حال اضافه کردن زغال به محصولات‌ خود هستند.

از مزیت های زغال به چند مورد زیر اشاره میکنیم:

زغال می‌تواند سموم بدن را به خود جذب کند  و به شما احساس شادابی و تازگی  و سرزندگی دهد.

امروزه به آبمیوه ها زغال اضافه می کنند و الان در حال حاضر لیموناد زغال جزوه یکی از نوشیدنی های سرد و خنک محسوب میشود.

جالب است که اطلاع داشته باشید که یک قرص سیاه رنگ به نام قرص زغال وجود دارد که میتواند سریعا شما را از درد معده نجات دهد.

یک مورد دیگر که بسیار پر طرفدار است استفاده از پودر ذغال بر روی مسواک برای از بین بردن جرم و لک و کثیفی دندان ها میباشد به این گونه که شما ذغال را پودر میکنید و سپس کمی آب به آن اضافه میکنید که به حالت خمیری در بیاید و ان را روی مسواک زده و دندان های خود را مسواک میکنید البته این خمیر زغال رنگ مسواک شما را تغییر میدهد و لازم نیست که شما حتما و به اجبار از مسواک نو و گران قیمت استفاده کنید

.استفاده دیگر، برای از بین بردن لک و سیاهی پوست صورت است که در خانم ها طرفدار های زیادی دارد، پودر زغال پوستتان را شفاف میکند.

عرضه کننده زغال پسته در نظر دارد که چنین محصولاتی را با کیفیت بالا به دست شما برسانند.

مورد شگفت انگیز دیگر این است که وقتی موی‌تان را با زغال می‌شویید، تمام چربی‌ها، و آلوگی‌ها را از سرتان بیرون می‌کشد درست مانند کاری که با پوست‌تان می‌کند.

استفاده از زغال لیمو اصل امروزه بسیار شدت یافته چون در زمان گذشته کسی از معجزات زغال بر روی پوست و مو و دندان و …. با اطلاع نبوده و فقط زغال را در جهت استفاده برای گرم کردن و سرخ کردن مرغ و تهیه کباب و مصرف قلیان به کار میبردند.

واحد فروش زغال درجه یک

واحد فروش زغال درجه یک

ما میدانیم که تهیه ی زغال چندان کار پیچیده ایی نیست.در واقع زغال از ضایعات چوب یک کالای مصرفی است.

در ایران انواع مختلف زغال به کشور های اطراف و خاورمیانه صادر میشود. زغال های ایرانی کیفیت مطلوبی دارند. واحد فروش  زغال هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی در اندازه های مختلف اعم از یک کیلو و دو کیلو به بالا می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.