انگور یاقوتی گراش بهترین داروی آنفولانزای زمستانی است

انگور یاقوتی گراش کلسترول بالا را کاهش می دهد. شما فیبر زیادی در انگور پیدا خواهید کرد که آن را گزینه خوبی برای کمک به کاهش کلسترول بالا می کند.

من همیشه آن را تقریباً مانند یک رفتگر خیابان توضیح می دهم. دیمارینو می‌گوید: این کلسترول وارد جریان خون شما می‌شود و کل کلسترول را از بدن به کبد می‌برد و در آنجا پردازش می‌شود.

در یک مطالعه بر روی افراد مبتلا به کلسترول بالا، کسانی که به مدت هشت هفته سه فنجان انگور قرمز در روز مصرف کردند، کلسترول تام و کلسترول بد LDL کمتری داشتند.

در برابر دیابت محافظت می کند. انگور دارای شاخص گلیسمی پایینی است، به این معنی که قند خون شما را افزایش نمی دهد.

در واقع، مطالعات نشان می دهد که مواد مغذی موجود در انگور ممکن است سطح قند خون را کاهش دهد و ممکن است حساسیت به انسولین را افزایش دهد، که ممکن است به بدن شما در استفاده از گلوکز کمک کند.

به حفظ سلامت مغز کمک می کند. همه چیز در مورد رسوراترول است که از بسیاری جهات برای بدن مفید است. آنتی اکسیدان قوی به کاهش استرس اکسیداتیو کمک می کند، که می تواند تأثیر مثبتی بر مغز شما داشته باشد.

انگور یاقوتی گراش

دیمارینو می گوید: «در مورد بیماری پارکینسون و بیماری آلزایمر فکر کنید، اینها می توانند نشانه های استرس اکسیداتیو باشند. “رزوراترول ممکن است به کاهش احتمال بروز این بیماری ها کمک کند.”

اگرچه یک مطالعه پتانسیل آنتی اکسیدان را در پیشگیری از اختلالات شناختی نشان می دهد، هنوز باید تحقیقاتی روی انسان ها انجام شود تا به درستی بفهمیم که آیا این آنتی اکسیدان مفید است یا خیر.

سلامت استخوان ها را بهبود می بخشد. به لطف ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، منیزیم و پتاسیم، خوردن انگور ممکن است به حفظ استخوان های قوی کمک کند.

در حالی که همه این مواد مغذی برای سلامت استخوان مهم هستند، مطالعات بیشتری برای درک کامل اینکه چگونه انگور ممکن است به سلامت استخوان کمک کند، مورد نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.