استفاده دستگاه ساکشن چربی برای کاهش استرس در همدان

برای اینکه پوست خود را فشرده نگه دارید، لباس های مخصوص فشرده سازی می پوشید معمولاً باید به مدت 6 هفته پوشیده شوند در ادامه باید گفت زمانی که از دستگاه ساکشن چربی شکم نیاز به مراقبت بعد از آن نیز دارید.

هنگامی که بیهوشی از بین می رود، ممکن است کمی درد احساس کنید اگر درد شدید است یا به کندی از بین می‌رود، با تیم پزشکی که از شما مراقبت می‌کنند صحبت کنید.

در طول بستری می‌توان مسکن‌های قدرتمندی برای شما تجویز کرد همچنین بعد از جراحی متوجه قرمزی و تورم خواهید شد در برخی موارد، ادم برای چند هفته یا حتی یک تا دو ماه ادامه خواهد داشت دکتر دسوش، جراح پلاستیک در مارسی، به شما می گوید که آیا درد، قرمزی یا تورم شما طبیعی است یا نشانه ای از عارضه است.

زمان بهبودی پس از ویبرولیپوساکشن
بسیار مهم است که تمام دستورالعمل های مراقبتی که به شما داده شده است را دنبال کنید این شامل توصیه هایی در مورد پوشیدن لباس های فشرده، مصرف آنتی بیوتیک ها و میزان فعالیت بدنی مجاز است.

دکتر کریستوف دسوش همچنین دستورالعمل های دقیقی در مورد علائم طبیعی که تجربه خواهید کرد و علائم یک عارضه احتمالی را به شما ارائه می دهد مهم است که بدانید زمان بهبودی در افراد مختلف بسیار متفاوت است.

محدودیت ها و خطرات ویبرولیپوساکشن چیست؟
عوارض جراحی ویبرولیپوساکشن نادر است خطرات خاص شما در طول مشاوره با دکتر کریستوف دسوش در مارسی ارزیابی خواهد شد.

همه روش های جراحی درجاتی از خطر را به همراه دارند. برخی از عوارض بالقوه همه جراحی ها عبارتند از:

واکنش نامطلوب به بیهوشی؛
هماتوم یا سروما (جمع شدن خون یا مایع زیر پوست) عفونت و خونریزی، اختلالات حساسیت، اسکارهای هیپرتروفیک یا هیپرپیگمانته، واکنش های آلرژیک نتایج نامطلوب که ممکن است به مداخلات اضافی نیاز داشته باشد لخته شدن خون در پاها یا ریه ها (فلبیت یا آمبولی ریه)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.