استفاده از پیاز زرد طلایی برای ساخت اشک آور

پیازها اعضای خانواده آلیوم هستند، سرده ای از گیاهان تند که شامل سیر، تره فرنگی، پیازچه، رمپ و صدها گونه دیگر است. حتی در بین پیازها انواع بسیار بسیار متنوعی وجود دارد که پیاز زرد طلایی جزئی از آنها می باشد و هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

پس ما چه چیزهایی را در مورد انواع مختلف پیاز دوست داریم؟ و در چه شرایطی یکی را بر دیگران ترجیح می دهیم؟ اینها سوالات بزرگ زمان ما … یا حداقل آخرین جستجوی شما در گوگل هستند. در اینجا آنچه شما باید در مورد انواع مختلف پیاز بدانید آورده شده است:

از آنجایی که آنها پس از برداشت، معمولاً در اواخر تابستان، درمان می شوند (یعنی برای خشک شدن) اگر به درستی نگهداری شوند، ماه ها در آشپزخانه شما باقی می مانند. در فروشگاه مواد غذایی احتمالاً آنها را با رنگ (سفید، زرد و قرمز) برچسب گذاری می کنند، اما در بازار کشاورزان، ممکن است نام های مناسبی مانند قهوه های استرالیایی یا رد زپلین ها را ببینید.

از نظر تندی، سفید به طور کلی ملایم ترین، قرمز تندترین، و زرد جایی در میان است. و در حالی که ما رنگ زرد را برای پخت و پز، سفید را برای تزئین، و قرمز را برای ترشی کردن، کباب کردن و هر چیز دیگری ترجیح می دهیم، آنها معمولاً قابل تعویض هستند: جابجایی بین آنها غذا را خراب نمی کند، حتی اگر کمی طعم یا ظاهر آن را تغییر دهد.

اگر دستور غذا مشخص نشده باشد، به احتمال زیاد به یکی از این وفاداران قدیمی (که پیاز قهوه ای نیز نامیده می شود) نیاز است. در واقع، نزدیک به 90 درصد از پیازهای ذخیره‌سازی شده در ایالات متحده زرد رنگ هستند. آنها در حالت خام شدید هستند اما زمانی که سرخ شده، بریان یا کاراملی شوند، ملایم هستند.

پیاز

از آنجایی که آنها محتوای نشاسته نسبتاً بالایی دارند، حتی پس از پختن طولانی مدت حل نمی‌شوند و این باعث می‌شود که پیاز پخت همه‌کاره‌ای عالی باشند. پیاز اسپانیایی، BTW، یک خویشاوند بزرگ‌تر و ملایم‌تر است که می‌تواند زرد یا سفید باشد – در مورد پیدا کردن یکی از آن‌ها در دستور غذا استرس نداشته باشید.

تیزتر و تندتر از پیاز زرد، اغلب آنها را خام می بینید، چه در سالاد، مانند سالاد یونانی یا کاچومبر، یا در کنار بریزهای پخته شده طولانی. آنها را در آب یخ خیس کنید تا سایر مواد را آماده کنید تا ترد بیشتری پیدا کنند و از شر آنها خلاص شوید. جذابیت آشکار پیاز قرمز رنگ آن است، با رنگ قرمز تیره که کنتراست خوبی را ایجاد می کند. با این حال، در برخی موارد، ممکن است رنگ آنها تغییر کند و مواد سبک مانند تخم مرغ، سیب زمینی و لوبیا را به رنگ آبی متمایل به خاکستری تبدیل کنند.

وقتی نوبت به کباب کردن می رسد، پیاز قرمز اولین انتخاب ماست. برش داده شده، روی گریل به خوبی زغال می‌کنند، و بافت داخلی آن‌ها مانند پیازهای سفید و زرد، به جای لطیف شدن، مربا می‌شود. آنها همچنین اولین انتخاب ما برای ترشی هستند، که ما عاشق انجام دادن آن در هنگام مصرف تاکو، پیتزا یا برنج سرخ شده هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.