آموزش آشپزی با زغال

قبل از روشن کردن زغال و روشن کردن شعله، مهم است که بدانید چگونه با آن آشپزی کنید. استفاده نادرست می تواند غذا را خراب کند و کارمندان، مشتریان و محیط اطراف را به خطر بیندازد. شخصی که دودکش زغالی از بریکت های زغالی را در دست دارد

Person holding charcoal chimney of charcoal briquettes
چقدر زغال چوب استفاده کنید

چقدر زغال چوب نیاز دارید بستگی به دمایی دارد که می خواهید آتش بگیرید. استفاده از دودکش زغالی یک راه آسان برای شروع است. دودکش زغالی یک ظرف فلزی با سوراخ های تهویه است که برای کمک به بخش و سبک زغال چوب روسی ارزان قیمت طراحی شده است. اکثر دودکش ها تقریباً 100 بریکت را در خود جای می دهند که در صورت پر بودن، گرمای بالایی (450 تا 550 درجه فارنهایت) ایجاد می کنند. برای کاهش حرارت گریل، به سادگی از زغال کمتری استفاده کنید. برای حرارت متوسط ​​(350 تا 450 درجه فارنهایت)، سعی کنید نیم یا 3/4 از دودکش را پر کنید. برای حرارت کم (250 تا 350 درجه فارنهایت)، حدود 25 بریکت یا یک دودکش 1/4 پر کافی است.شخصی که پیاز را روی کوره زغال چوب طبیعی می چرخاند

چگونه با زغال بپزیم

1. گریل خود را آماده کنید. خاکستر باقی مانده را از گریل خالی کنید و رنده ها را تمیز کنید. رنده ها را از قبل گرم کنید تا غذا نچسبد و سپس زغال را روشن کنید. قبل از اضافه کردن غذا حتما رنده ها را روغن بزنید.

2. زغال چوب را روشن کنید. با استفاده از یک دودکش زغالی، زغال چوب را تقسیم کنید و یک روزنامه تابه را به پایین دودکش اضافه کنید. طبق دستور سازنده دودکش، روزنامه را روشن کنید. هنگامی که شعله روی زغال ها قابل مشاهده است، آنها را داخل گریل بریزید.

3. دو منطقه آشپزی ایجاد کنید. ذغال ها را به یک طرف گریل منتقل کنید و طرف دیگر را خالی بگذارید. برای پخت و پز با حرارت بالا، از کنار با زغال استفاده کنید. برای پخت کمتر و کندتر، از کناره بدون زغال استفاده کنید.

زغال چوب چقدر داغ است؟

آتش زغال چوب از نظر فنی می تواند به 700 درجه فارنهایت برسد. با این حال، زمانی که برای پخت و پز استفاده می شود، زغال چوب گردو معمولا تا 500 درجه فارنهایت می سوزد. برای تعدیل آسان حرارت هنگام پخت و پز، سطح اکسیژن را تنظیم کنید. با اکسیژن بیشتر، زغال سنگ داغ تر و سریع تر می سوزد.

Person flipping onions on natural wood charcoal grill

زغال ایران

زغال چوب چقدر می سوزد؟

زغال چوب معمولاً به مدت 40 تا 45 دقیقه روی یک گریل باز می سوزد. به دلیل محدودیت اکسیژن می تواند چندین ساعت در یک سیگاری بسته بسوزد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.