آلو خشک نیشابور بهترین خوراکی برای کودکانی که از فقر آهن رنج می برند

آلو منبع خوبی از پتاسیم است، یک الکترولیت که به عملکردهای مختلف بدن کمک می کند. این ماده معدنی به هضم، ضربان قلب، تکانه های عصبی، انقباضات عضلانی و فشار خون کمک می کند.

نصف فنجان آلو خشک نیشابورحاوی حدود 600 میلی گرم پتاسیم است. این تقریباً 14 درصد از مقدار توصیه شده روزانه است. بیشتر بزرگسالان باید حدود 4700 میلی گرم پتاسیم در روز مصرف کنند.

باید بدانید که بدن به طور طبیعی پتاسیم تولید نمی کند، بنابراین مصرف آلو یا آب آلو می تواند به جلوگیری از کمبود کمک کند. برخی از آب های معدنی نیز از نظر پتاسیم بسیار غنی هستند.

تنگی نفس، تحریک پذیری و خستگی همگی از نشانه های کم خونی خفیف هستند. برای رفع این مشکل، بدانید که آب آلو منبع عالی آهن است و می تواند به پیشگیری و درمان کمبود آهن کمک کند.

آلو خشک نیشابور

نصف فنجان آلو حاوی 0.80 میلی گرم آهن است که نشان دهنده 4.5 درصد از نیاز روزانه توصیه شده است. تحقیقات نشان می دهد که یکی از فواید آلو خشک کمک به کند کردن پیشرفت آترواسکلروز است. باریک شدن رگ ها ناشی از تجمع کلسترول است.

یک مطالعه گزارش می دهد که فیبر محلول موجود در آلو، ممکن است به کاهش سطح کلسترول کمک کند. مطالعات حیوانی نیز این موضوع را تایید می کند. دانشمندان همچنین نشان داده اند که خوردن آلو و نوشیدن آب آلو می تواند فشار خون را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

اشتها را کم می کند. آلو می تواند به شما در مدیریت وزن کمک کند. آنها یک احساس سیری طولانی مدت ایجاد می کنند.

آلو حاوی مقدار زیادی فیبر دیر هضم است. هضم کندتر به این معنی است که اشتها با سرعت کمتری برمی گردد. آلو همچنین شاخص گلیسمی پایینی دارد.

نتیجه: آنها به آرامی سطح گلوکز را در خون شما افزایش می دهند که هوس را محدود می کند و لوزالمعده را آرام می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.