آجیل چهار تخمه صادراتی پرسود از ایران به تمامس دنیا می باشد

هر متخصص تغذیه ای که ارزش نمکش را داشته باشد، همیشه به مصرف آنتی اکسیدان های مشتری نگاه می کند، زیرا این آنتی اکسیدان ها می توانند به کاهش استرس اکسیداتیو در بدن کمک کنند که می تواند باعث آسیب به سلول ها و افزایش خطر بیماری شود.

قیمت آجیل چهار تخمه نسبت به کیفیت آن مناسب می باشد.

پلی فنول های موجود در آجیل در این دسته قرار می گیرند و گردو در صدر فهرست قرار می گیرد.

جالب توجه است که در یک مطالعه در سال 2012 ، به نظر می رسید که بو دادن آجیل تأثیر کمی بر سطح پلی فنول دارد، با این حال، به دلیل نوع چربی های ناسالم مورد استفاده در این فرآیند، از آجیل های بو داده شده تجاری اجتناب می کنم.

رفیق کاهش وزن

سطوح بالای کلسترول «بد» یکی از نگرانی‌های بزرگ سلامتی در این دهه است و بسیاری از علم‌های جدید باید در مورد علت آن درک شوند.

برای کمک به محلول، آجیل ها را دوباره بپیچید – آنها تأثیر چشمگیری بر کلسترول دارند که ممکن است به دلیل محتوای بالای اسیدهای چرب تک غیراشباع و چند غیراشباع آنها باشد.

آجیل

اگر نگران محتوای چربی بالای آجیل هستید، خوب است.

اولاً اینها چربی های سالم برای قلب هستند و ثانیاً تحقیقات نشان می دهد که برخی از چربی ها در دیواره مغز باقی می مانند و جذب نمی شوند بلکه با فیبر دفع می شوند.

التهاب روشی است که بدن شما برای دفاع از خود در برابر آسیب، باکتری و سایر پاتوژن‌های بالقوه مضر دارد.

وقتی آنچه را که باید انجام می دهد، چیز خوبی است، اما زندگی مدرن می تواند سیستم ایمنی ما را گیج کند و وقتی التهاب شدید می شود و مزمن می شود، سلامتی و بیماری فراوان می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.