آراد برندینگ
خانه / زغال فشرده / قیمت زغال فشرده مخصوص باربیکیو

قیمت زغال فشرده مخصوص باربیکیو

زغال فشرده مخصوص باربیکیو در بسته بندی های مخصوصی روانه بازار مصرف می شوند که قیمت فروش هر کیلو از آنها تحت تاثیر عوامل تولید بسیار متفاوت است. در این مقاله سعی می کنیم انواع زغال باربیکیو و مواد اولیه تولید آنها را شرح دهیم.

امروزه استفاده از باربیکیو برای تهیه کباب در بین ایرانیان بسیار رایج شده است. کاربرد باربیکیو بیشتر در زمان هایی مانند مسافرت و بیشتر در ویلاها، کنار دریا و رستوران و مسافرخانه ها بسیار رایج است. به طور کلی برای استفاده از باربیکیو سه نوع سوخت به کار می رود، زغال چوب، برق و گاز که دو مورد آخر در بسیاری از موارد مانند مسافرت ها یا کنار دریا در دسترس نیستند. به همین علت تولید انواع زغال چوب مخصوص باربیکیو رونق زیادی دارد.

انواع زغال مخصوص باربیکیو را باید به دو دسته کلی زغال های فشرده و زغال چوب معمولی طبقه بندی کنیم که نمونه های فشرده عمدتا در اندازه های کوچک به صورت بسته بندی های چیپسی در سوپر مارکت ها قابل تهیه هستند. از سوی دیگر انواع زغال چوب برش خورده مانند زغال انجیر یا آکالیپتوس که قیمت های مناسبی دارند برای این منظور انتخاب های خوبی خواهند بود.

بنابراین اگر قصد خرید زغال فشرده باربیکیو را دارید نمونه های یک کیلو گرمی چیپسی با قیمت زیر پنج هزار تومان انتخاب مناسبی است. از سوی دیگر در خریدهای عمده انواع زغال چوب انجیر، پسته و حتی برخی زغال های مرکباب کبابی نیز می توانند برای این منظور مناسب باشند.

مطلب پیشنهادی

تولید زغال فشرده

تولید زغال فشرده از خاک اره

آیا تولید زغال فشرده با استفاده از مواد اولیه ای مانند خاک اره، خاک زغال …

پاسخ دهید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران