آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش زغال بلوط ارزان قیمت

فروش زغال بلوط ارزان قیمت

در کدام استان های کشور تولید زغال بلوط با حجم بالا رونق دارد؟ آیا قیمت فروش ارزان انواع زغال بلوط با درجه کیفی آن رابطه مستقیم دارد؟

اصلی ترین رویشگاه های درختان بلوط رشته های زاگرس است که از شمال غرب تا جنوب غرب ایران را شامل می شود. بنابراین می توان گفت که استان هایی مانند آذربایجان غربی، کرمانشاه، لرستان، فارس و خوزستان و ایلام شامل این پهنه جنگلی می شوند که بر اساس آمارها از نظر میزان پوشش درختان بلوط استان های فارس، لرستان و خوزستان رتبه های برتر را دارا می باشند.

بر اساس همین آمار می توان نتیجه گرفت که این سه استان بزرگترین تولید کنندگان انواع زغال بلوط در کشور هستند، البته باید خاطر نشان کرد که درصدی از جنگل های بلوط در استان اصفهان نیز واقع شده است که این امر دلیلی بر تولید زغال بلوط در این استان نیز به شمار می رود. هر چند تولید زغال بلوط غیر قانونی و گاهاً فروش آن بدون مجوز همراه با جرائم نقدی سنگین است اما امروزه در تمامی کوره های مناطق جنگلی بهترین ارقام این زغال تولید در بازار به فروش می رسند.

تولید زغال بلوط با روش های مختلفی صورت می گیرد که اغلب بر کیفیت نمونه های تولیدی اثر مستقیم دارند اما برای خرید زغال بلوط ارزان قیمت و باکیفیت، سفارش مستقیم از تولید کنندگان و نمایندگان فروش آنها بهترین مسیر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع زغال سنگ حرارتی

زغال سنگ در گذشته به چه منظور استفاده میشد و اکنون دارای چه کاربردهایی می …

پاسخ دهید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران